Home / Aktualności / Z online do offline z #LinkedinLocal Trójmiasto
Inicjatywa #LinkedinLocal ma na celu przenoszenie kontaktów z sieci internetowej do świata realnego oraz pogłębiania zawartych online znajomości. To lokalna społeczność, która gromadzi się wokół wymiany wiedzy i doświadczeń. Jednocześnie tworzy przestrzeń dla nawiązywania relacji w przyjaznym towarzystwie, a także stanowi impuls do wymiany wiedzy i rozwoju:

- Spotkania z cyklu LinkedinLocal są obecne na trójmiejskim rynku wydarzeń biznesowych i networkingowych od ponad roku. – mówi Wojciech Wołoszyk, gospodarz wydarzeń Linkedin Local Trójmiasto. - Bardzo cieszy nas, że kolejne firmy z lokalnego rynku doceniają wagę budowania i podtrzymywania relacji międzyludzkich. Wsparcie ze strony VGL GROUP pozwoli nam dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców i doskonale pokazuje, że nasze wydarzenia dają wartość również firmom z branż, które nie były dotąd kojarzone z aktywnością na Linkedin. Mądrze wykorzystany Linkedin oparty na rzeczywistych relacjach międzyludzkich daje niesamowite efekty. Nasze spotkania pomagają w zrozumieniu tego, że Linkedin to perspektywa zarówno globalna, jak i lokalna. Media społecznościowe nie muszą być traktowane jako przekleństwo naszych czasów. Mogą również służyć integracji lokalnego biznesu oraz przyczyniać się do wspierania działalności charytatywnej. – podsumowuje.

Między innymi właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy i partnerstwo przy tym nietypowym projekcie:

- Jako przedstawiciele wysoko wyspecjalizowanej branży zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest potrzeba ciągłego rozwoju i współdzielenia wiedzy. Linkedin Local wyrósł na tych tożsamych założeniach, a przez swój spontaniczny charakter jest zjawiskiem unikalnym. To jedyna w swoim rodzaju przestrzeń networkingowa, która maksymalnie ogranicza komercyjne podejście do tego typu praktyki. Stąd nasze zainteresowanie i chęć wsparcia dla realizowanego projektu na terenie, z którym związana jest działalność naszej firmy. Jako przedsiębiorcy chcemy wspierać nasze lokalne społeczności, przyczyniając się tym samym do wspierania tak unikalnego forum wymiany doświadczeń. – podsumowuje Katarzyna Jankowska, HR Director VGL Group.

Już niedługo będziecie mogli przekonać się sami, jak wygląda LinkedIn Local Trojmiasto od kuchni, a VGL Group po godzinach! Zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach.

Na najbliższe wydarzenie można zapisywać się pod poniższym linkiem: ZAPISZ SIĘ

Więcej informacji o wydarzeniu i kulisach współpracy w naszym wideo.