Home / Aktualności HR / Wspólne świętowanie w VGL Group

Jakie okazje świętujemy i w jaki sposób?


Jubileusze pracy w VGL Group


Bardzo cieszy nas fakt, że wielu z nas może poszczycić się wieloletnim stażem pracy w naszej firmie. Chcemy wspólnie świętować jubileusze pracy w VGL Group i wręczać upominki z tego tytułu. Pragniemy również, aby upominki z okazji stażu pracy odpowiadały indywidualnym preferencjom naszych Koleżanek i Kolegów, dlatego każdy, kto obchodzi rocznicę stażu pracy, może samodzielnie wybrać, który z proponowanych upominków chciałby z tej okazji otrzymać. Wręczanie dyplomów i upominków odbywa się dwa razy do roku, w czerwcu i grudniu, podczas firmowych spotkań integracyjnych.


Narodziny dziecka


To wydarzenie jest szczególne nie tylko dla świeżo upieczonych rodziców. Na wieść o powiększeniu rodziny naszego Pracownika, rozpoczynamy przygotowanie odpowiedniej wyprawki na tę okazję. Przygotowanie takiego niezbędnika to spore wyzwanie, na które składa się dobór ubranek, kosmetyków pielęgnacyjnych i innych akcesoriów. Dopiero tak skompletowany zestaw trafia do rąk rodzica.


Śluby


Na nową drogę życia składamy życzenia i przekazujemy upominek, który pozwoli na rozpoczęcie jej w towarzystwie głośnego huku korka. To wielka okazja do świętowania i bardzo ją lubimy! Nie ograniczamy się tylko do firmowych życzeń.


Przejście na emeryturę


Chcemy pamiętać również o dniu, w którym będziemy rozstawać się z Pracownikami, którzy przechodzą na emeryturę. Z tej okazji w ostatnim tygodniu pracy Pracownika organizujemy spotkanie z poczęstunkiem w gronie Członków Zarządu oraz Koleżanek i Kolegów z zespołu. Osoba odchodząca na emeryturę otrzymuje dyplom oraz wybrany przez siebie podarunek.


Niezależnie od tego, którą z tych okazji świętujemy – robimy to wspólnie i to jest dla nas najważniejsze!