Home / Aktualności / VGL Solid Group partnerem logistycznym Enea IRONMAN 70.3 Gdynia po raz szósty – relacja z wydarzenia
Duch imprezy w naszej firmie jest mocno wyczuwalny na miesiąc przed imprezą – wtedy rozpoczynamy operacje magazynowe – identyfikację przesyłek od sponsorów, kategoryzowanie zgodnie z przeznaczeniem i podział na 3 główne grupy transportowe – rzeczy dla zawodników oraz pakietów startowych, materiały promocyjne od sponsorów i elementy techniczne dla organizatorów. Odpowiadamy również za magazynowanie elementów budowania scenografii wydarzenia, a im bliżej startu, tym większa ilość pracy magazynowej oraz dołączenie wsparcia z sekcji transportów drogowych.

 
W międzyczasie umacnia się nasz duch zespołowy - skupiamy się na zawodnikach startujących w barwach #teamVGL, na usprawnianiu organizacji udziału i przekazywaniu wsparcia aż do dnia startu. Naszą drużynę tworzą zarówno Pracownicy, Kontrahenci, jak i Partnerzy Biznesowi – w tym roku to prawie 40 osób, które łączy zamiłowanie do triathlonu i drużynowej rywalizacji w ramach sztafet.
Uzupełnieniem naszej logistycznej układanki podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia są nasi wolontariusze, osoby które zgłaszają się jako nieocenione wsparcie organizacji punktów odżywiania zawodników na trasie. To niełatwe zadanie, kilka godzin ciągłej czujności i zaangażowania podczas funkcjonowania pracy punktu. Poza wydawaniem wody, izotników, owoców i batonów energetycznych, najważniejszy jest doping – on dodaje skrzydeł wszystkim zawodnikom.
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia to wydarzenie, które jest jednym z najważniejszych w kalendarzu firmowym VGL Group. Tworzą je ludzie – organizatorzy transportów, koordynujący i realizujący pracę na magazynie, wszyscy zaangażowani w ten projekt - to dzięki nim po raz szósty zrealizowaliśmy go z sukcesem. Za nami meta i kolejny event, który przeszedł do historii.