Home / Aktualności / VGL Solid Group członkiem stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu
- W tym roku przygotowaliśmy pierwszy raport działań CSR-owych, który zbiera całość działań VGL Solid Group, kierowanych do głównych interesariuszy firmy. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy na początku drogi i mamy jeszcze wiele do zrobienia, dlatego postanowiliśmy zrobić to wspierając się wiedzą i doświadczeniem firm i organizacji, które mają je już za sobą. – mówi Katarzyna Jankowska, HR Director i Członek Zarządu VGL Solid Group. – Z drugiej strony chcemy pokazać, że nawet małe kroki są znaczące, a najważniejsze, że prowadzą w jednym kierunku oraz stanowią wspólny mianownik dla wielu biznesów i organizacji. Uczymy się i doskonalimy, szukamy rozwiązań i możliwości. Jesteśmy dumni, że możemy to robić we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

25. maja 2022r. podczas największego wydarzenia dotykającego tematyki CSR w firmach – Targów CSR, VGL Solid Group oficjalnie dołączyła do grona Partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To dla nas historyczny moment, ponieważ stanowi kamień milowy dla dalszego rozwoju strategii i działań CSR-owych: - Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do tak znakomitego grona i będziemy mogli wymieniać się naszym doświadczeniem z liderami odpowiedzialnego biznesu, które poprzez swoje zaangażowanie i działania przyczyniają się do szerzenia idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce. – podsumowuje Katarzyna Jankowska.

Firmy przyłączając się do programu stają się częścią społeczności, ruchu promującego odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Przyjmując firmę do grona Partnerów, Forum opiera się na pozytywnych przykładach praktyk biznesowych, bierze pod uwagę chęć i gotowość firmy do wprowadzania zasad odpowiedzialnego biznesu w jej codziennym działaniu oraz do rozwoju tego tematu w Polsce.

Doświadczenia i działania zrealizowane w 2021 r. zostaną opublikowane w raporcie CSR i dedykowanej podstronie na www.vgl-group.com, który ukaże się już niebawem.