Home / Aktualności / VGL Group z wyróżnieniem w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”
Konkurs "Pomorski Pracodawca Roku" jest organizowany przez Stowarzyszenie „Pracodawcy Pomorza”, czyli największą i najstarszą pomorską organizację zrzeszająca firmy o różnym profilu działalności, formie własności i wielkości. Konkurs rozstrzygany jest w czterech kategoriach: mikroprzedsiębiorstwo (zatrudniające do 9 pracowników), małe przedsiębiorstwo (zatrudnienie od 10 do 50 pracowników), średnie przedsiębiorstwo (zatrudnienie od 51 do 250 pracowników) i duże przedsiębiorstwo (zatrudnienie powyżej 250 pracowników).

Nagroda dla VGL Group została przyznana w kategorii dla największych przedsiębiorstw. Rywalizację w tej grupie zwyciężył SAUR Neptun Gdańsk, a pozostałe wyróżnienia obok VGL Group, otrzymały Port Lotniczy Gdańsk oraz Pomorskie Centrum Reumatologiczne w Sopocie.

Wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku” cieszy nas podwójnie – przypada nam w roku, w którym świętujemy 20-lecie działalności firmy.  Przy tej okazji dziękujemy za docenienie całokształtu działań, które od lat realizujemy z myślą o naszych Pracownikach.
widebox
Nagrodę w imieniu VGL odebrały przedstawicielki Działu HR - Natalia Sielska, Recruitment & Talent Development Manager oraz Joanna Bujak, HR Operations Manager.