Home / Aktualności / VGL Group wyróżnione w Rankingu TSL 2015
VGL Group zdobyło trzecie miejsce, aż w dwóch kategoriach Rankingu TSL 2015. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Dynamika Przychodów TSL 2014 orazPrzychody ze sprzedaży podstawowej TSL 2014 w transporcie i spedycji morskiej, kolejowej i lotniczej.

Jest to już dwudziesta edycja rankingu organizowanego przez SGH przy współpracy z Dziennikiem Gazeta Prawna oraz firmą Accorp. Za nadzór merytoryczny odpowiada Pani Halina Brdulak z Szkoły Głównej Handlowej. Ranking firm TSL opracowywany  jest w oparciu o dane finansowe firm, które w 2014 roku uzyskały przychód z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln złotych i stanowił on nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem. Warunkiem opublikowania informacji o firmie jest zgoda na publikacje danych finansowych dotyczących przychodu.

„W obecnej edycji zdecydowało się uczestniczyć 61 przedsiębiorstw, których łączny przychód stanowi ponad 16 mld zł, co oznacza 112-proc. Wzrost przychodów analizowanych firm w stosunku do 2013 r. Tak więc dynamika rynku TSL w 2014 r., mierzona rok do roku, na bazie analizowanych przedsiębiorstw jest wysoka.” pisze Halina Brdulak.

Cały ranking dostępny jest tutaj, oraz w dzisiejszym wydaniu Dziennika Gazeta Prawna.