Home / Aktualności / VGL Group wyróżnione podczas XVI Gali Logistyki Transportu i Produkcji 2015
[:pl][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to doroczne święto branży TSL i największe tego typu wydarzenie w Polce. Jest to również podsumowanie działalności czołowych operatorów logistycznych na rynku oraz okazja do wręczenia nagród w rankingu Operator Logistyczny Roku 2015 – badania satysfakcji klientów z obsługi firm logistycznych. Mieliśmy przyjemność wziąć w nim udział po raz pierwszy.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Warunkiem koniecznym udziału w rankingu było poddanie się niezależnemu badaniu opinii klientów. Losowo wybrana grupa klientów VGL Group anonimowo oceniła jakość naszej obsługi w stosunku do swoich oczekiwań i potrzeb, oraz obsługi przez firmy konkurencyjne. W zestawieniu najwyżej ocenianych firm w poszczególnych rodzajach usług, VGL Group zostało wyróżnione aż w 7 kategoriach: przewóz towarów ogółem, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy i intermodalny, przewozy kontenerowe, usługi celne i spedycja. Ponadto, 100 % klientów VGL Group wysoko ocenia kompletność dostaw, ponad 96 % – ich bezbłędność, a nasza terminowość otrzymała najwyższe noty od 92 % naszych klientów. Z pewnością na uwagę zasługuje wysoka punktacja za cenę naszych usług oraz obieg informacji o stanie realizacji zleceń – ponad 94 % dało nam najwyższe noty. Ogółem aż 75 % badanych poleciłoby skorzystanie z usług VGL Group innym. Natomiast w ocenie klientów wszystkich firm biorących udział w badaniu, VGL Group zalicza się do 5 firm o największym „potencjale niezbędnym do wykonywania zamówień”.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Dzięki tym ocenom zostaliśmy wyróżnieni jako „Najlepsza firma logistyczna wśród nowych partnerów programu”, w tegorocznej edycji badania. Nagrodę w imieniu VGL Group odebrał prezes zarządu – Grzegorz Dobkowski. Tak dobre wyniki na tle naszych czołowych konkurentów ze względu na istotę badania, są dla nas wyróżnieniem samym w sobie. Pozytywna opinia klientów jest najlepszą rekomendacją, a rzetelna ocena – motorem rozwoju. Jest to również idealna okazja aby podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i lojalność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Ranking został opracowany przez Data Group Consulting, przy współpracy z pismem branżowym Eurologistics, dostępny jest jako dodatek do najnowszego wydania magazynu.[/vc_column_text][vc_media_grid element_width="3" gap="10" grid_id="vc_gid:1450701779268-55577f3c-2b42-8" include="5786,5783,5784,5785"][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to doroczne święto branży TSL i największe tego typu wydarzenie w Polce. Jest to również podsumowanie działalności czołowych operatorów logistycznych na rynku oraz okazja do wręczenia nagród w rankingu Operator Logistyczny Roku 2015 – badania satysfakcji klientów z obsługi firm logistycznych. Mieliśmy przyjemność wziąć w nim udział po raz pierwszy.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Warunkiem koniecznym udziału w rankingu było poddanie się niezależnemu badaniu opinii klientów. Losowo wybrana grupa klientów VGL Group anonimowo oceniła jakość naszej obsługi w stosunku do swoich oczekiwań i potrzeb, oraz obsługi przez firmy konkurencyjne. W zestawieniu najwyżej ocenianych firm w poszczególnych rodzajach usług, VGL Group zostało wyróżnione aż w 7 kategoriach: przewóz towarów ogółem, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy i intermodalny, przewozy kontenerowe, usługi celne i spedycja. Ponadto, 100 % klientów VGL Group wysoko ocenia kompletność dostaw, ponad 96 % – ich bezbłędność, a nasza terminowość otrzymała najwyższe noty od 92 % naszych klientów. Z pewnością na uwagę zasługuje wysoka punktacja za cenę naszych usług oraz obieg informacji o stanie realizacji zleceń – ponad 94 % dało nam najwyższe noty. Ogółem aż 75 % badanych poleciłoby skorzystanie z usług VGL Group innym. Natomiast w ocenie klientów wszystkich firm biorących udział w badaniu, VGL Group zalicza się do 5 firm o największym „potencjale niezbędnym do wykonywania zamówień”.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Dzięki tym ocenom zostaliśmy wyróżnieni jako „Najlepsza firma logistyczna wśród nowych partnerów programu”, w tegorocznej edycji badania. Nagrodę w imieniu VGL Group odebrał prezes zarządu – Grzegorz Dobkowski. Tak dobre wyniki na tle naszych czołowych konkurentów ze względu na istotę badania, są dla nas wyróżnieniem samym w sobie. Pozytywna opinia klientów jest najlepszą rekomendacją, a rzetelna ocena – motorem rozwoju. Jest to również idealna okazja aby podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i lojalność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Ranking został opracowany przez Data Group Consulting, przy współpracy z pismem branżowym Eurologistics, dostępny jest jako dodatek do najnowszego wydania magazynu.[/vc_column_text][vc_media_grid element_width="3" gap="10" grid_id="vc_gid:1450701779268-55577f3c-2b42-8" include="5786,5783,5784,5785"][/vc_column][/vc_row][:fr][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to doroczne święto branży TSL i największe tego typu wydarzenie w Polce. Jest to również podsumowanie działalności czołowych operatorów logistycznych na rynku oraz okazja do wręczenia nagród w rankingu Operator Logistyczny Roku 2015 – badania satysfakcji klientów z obsługi firm logistycznych. Mieliśmy przyjemność wziąć w nim udział po raz pierwszy.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Warunkiem koniecznym udziału w rankingu było poddanie się niezależnemu badaniu opinii klientów. Losowo wybrana grupa klientów VGL Group anonimowo oceniła jakość naszej obsługi w stosunku do swoich oczekiwań i potrzeb, oraz obsługi przez firmy konkurencyjne. W zestawieniu najwyżej ocenianych firm w poszczególnych rodzajach usług, VGL Group zostało wyróżnione aż w 7 kategoriach: przewóz towarów ogółem, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy i intermodalny, przewozy kontenerowe, usługi celne i spedycja. Ponadto, 100 % klientów VGL Group wysoko ocenia kompletność dostaw, ponad 96 % – ich bezbłędność, a nasza terminowość otrzymała najwyższe noty od 92 % naszych klientów. Z pewnością na uwagę zasługuje wysoka punktacja za cenę naszych usług oraz obieg informacji o stanie realizacji zleceń – ponad 94 % dało nam najwyższe noty. Ogółem aż 75 % badanych poleciłoby skorzystanie z usług VGL Group innym. Natomiast w ocenie klientów wszystkich firm biorących udział w badaniu, VGL Group zalicza się do 5 firm o największym „potencjale niezbędnym do wykonywania zamówień”.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Dzięki tym ocenom zostaliśmy wyróżnieni jako „Najlepsza firma logistyczna wśród nowych partnerów programu”, w tegorocznej edycji badania. Nagrodę w imieniu VGL Group odebrał prezes zarządu – Grzegorz Dobkowski. Tak dobre wyniki na tle naszych czołowych konkurentów ze względu na istotę badania, są dla nas wyróżnieniem samym w sobie. Pozytywna opinia klientów jest najlepszą rekomendacją, a rzetelna ocena – motorem rozwoju. Jest to również idealna okazja aby podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i lojalność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Ranking został opracowany przez Data Group Consulting, przy współpracy z pismem branżowym Eurologistics, dostępny jest jako dodatek do najnowszego wydania magazynu.[/vc_column_text][vc_media_grid element_width="3" gap="10" grid_id="vc_gid:1450701779268-55577f3c-2b42-8" include="5786,5783,5784,5785"][/vc_column][/vc_row][:de][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to doroczne święto branży TSL i największe tego typu wydarzenie w Polce. Jest to również podsumowanie działalności czołowych operatorów logistycznych na rynku oraz okazja do wręczenia nagród w rankingu Operator Logistyczny Roku 2015 – badania satysfakcji klientów z obsługi firm logistycznych. Mieliśmy przyjemność wziąć w nim udział po raz pierwszy.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Warunkiem koniecznym udziału w rankingu było poddanie się niezależnemu badaniu opinii klientów. Losowo wybrana grupa klientów VGL Group anonimowo oceniła jakość naszej obsługi w stosunku do swoich oczekiwań i potrzeb, oraz obsługi przez firmy konkurencyjne. W zestawieniu najwyżej ocenianych firm w poszczególnych rodzajach usług, VGL Group zostało wyróżnione aż w 7 kategoriach: przewóz towarów ogółem, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy i intermodalny, przewozy kontenerowe, usługi celne i spedycja. Ponadto, 100 % klientów VGL Group wysoko ocenia kompletność dostaw, ponad 96 % – ich bezbłędność, a nasza terminowość otrzymała najwyższe noty od 92 % naszych klientów. Z pewnością na uwagę zasługuje wysoka punktacja za cenę naszych usług oraz obieg informacji o stanie realizacji zleceń – ponad 94 % dało nam najwyższe noty. Ogółem aż 75 % badanych poleciłoby skorzystanie z usług VGL Group innym. Natomiast w ocenie klientów wszystkich firm biorących udział w badaniu, VGL Group zalicza się do 5 firm o największym „potencjale niezbędnym do wykonywania zamówień”.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Dzięki tym ocenom zostaliśmy wyróżnieni jako „Najlepsza firma logistyczna wśród nowych partnerów programu”, w tegorocznej edycji badania. Nagrodę w imieniu VGL Group odebrał prezes zarządu – Grzegorz Dobkowski. Tak dobre wyniki na tle naszych czołowych konkurentów ze względu na istotę badania, są dla nas wyróżnieniem samym w sobie. Pozytywna opinia klientów jest najlepszą rekomendacją, a rzetelna ocena – motorem rozwoju. Jest to również idealna okazja aby podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i lojalność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Ranking został opracowany przez Data Group Consulting, przy współpracy z pismem branżowym Eurologistics, dostępny jest jako dodatek do najnowszego wydania magazynu.[/vc_column_text][vc_media_grid element_width="3" gap="10" grid_id="vc_gid:1450701779268-55577f3c-2b42-8" include="5786,5783,5784,5785"][/vc_column][/vc_row][:ru]Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to doroczne święto branży TSL i największe tego typu wydarzenie w Polce. Jest to również podsumowanie działalności czołowych operatorów logistycznych na rynku oraz okazja do wręczenia nagród w rankingu Operator Logistyczny Roku 2015 – badania satysfakcji klientów z obsługi firm logistycznych. Mieliśmy przyjemność wziąć w nim udział po raz pierwszy.

Warunkiem koniecznym udziału w rankingu było poddanie się niezależnemu badaniu opinii klientów. Losowo wybrana grupa klientów VGL Group anonimowo oceniła jakość naszej obsługi w stosunku do swoich oczekiwań i potrzeb, oraz obsługi przez firmy konkurencyjne. W zestawieniu najwyżej ocenianych firm w poszczególnych rodzajach usług, VGL Group zostało wyróżnione aż w 7 kategoriach: przewóz towarów ogółem, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy i intermodalny, przewozy kontenerowe, usługi celne i spedycja. Ponadto, 100 % klientów VGL Group wysoko ocenia kompletność dostaw, ponad 96 % – ich bezbłędność, a nasza terminowość otrzymała najwyższe noty od 92 % naszych klientów. Z pewnością na uwagę zasługuje wysoka punktacja za cenę naszych usług oraz obieg informacji o stanie realizacji zleceń – ponad 94 % dało nam najwyższe noty. Ogółem aż 75 % badanych poleciłoby skorzystanie z usług VGL Group innym. Natomiast w ocenie klientów wszystkich firm biorących udział w badaniu, VGL Group zalicza się do 5 firm o największym „potencjale niezbędnym do wykonywania zamówień”. Dzięki tym ocenom zostaliśmy wyróżnieni jako „Najlepsza firma logistyczna wśród nowych partnerów programu”, w tegorocznej edycji badania. Nagrodę w imieniu VGL Group odebrał prezes zarządu – Grzegorz Dobkowski. Tak dobre wyniki na tle naszych czołowych konkurentów ze względu na istotę badania, są dla nas wyróżnieniem samym w sobie. Pozytywna opinia klientów jest najlepszą rekomendacją, a rzetelna ocena – motorem rozwoju. Jest to również idealna okazja aby podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i lojalność. Ranking został opracowany przez Data Group Consulting, przy współpracy z pismem branżowym Eurologistics, dostępny jest jako dodatek do najnowszego wydania magazynu.[:]