Home / Aktualności / VGL Group współorganizatorem LOGISTICS LEADERSHIP SUMMIT
Razem z armatorem Hapag Loyd i Bankiem Zachodnim WBK byliśmy organizatorami pierwszej edycji konferencji LOGISTICS LEADERSHIP SUMMIT, która odbyła się 7 października w hotelu Sheraton w Sopocie. Te nieformalne spotkanie było adresowane do kadry zarządzającej odpowiedzialnej za logistykę w dużych organizacjach oraz osób mających wpływ na poziom i jakość usług branży TSL.

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konferencji podzielili się Maciej Reluga, Główny Ekonomista Santander BZ WBK, Alina Angielczyk, Managing Dircetor Hapag-Lloyd, Paul Viljoen, Pepco Poland oraz Martyna Zdziarska i dr Waldemar Osmólski z Instytutu Logistyki i Magazynowania.

A wśród omawianych tematów były m.in.: trendy w polskim eksporcie i imporcie, żegluga kontenerowa w okresie w zmian, perspektywy rozwoju łańcucha dostaw dla regionu Morza Bałtyckiego, minimalizacja poziomu zapasów przy maksymalizacji dostępności oraz kondycja rynku logistycznego

 

Patronat medialny nad konferencją objął magazyn Forbes, a patronem merytorycznym wsparł nas Instytut Logistyki i Magazynowania.

 

 

IMG_0169

 

IMG_0163

IMG_0167

IMG_0206

IMG_0164