Home / Aktualności / VGL Group uzyskało International Freight Forwarding Class A License
[:pl][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL China Co., Ltd.– spółka VGL Group, oficjalnie uzyskała licencje biznesową klasy A, która upoważnia do prowadzenia działalności spedycyjnej na terenie Chin.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]International Freight Forwarding Class A License jest wydawana przez chińskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Umożliwia nam świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych – od bukingów u przewoźników, przez odprawy celne, aż po magazynowanie i dystrybucję.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaledwie w kwietniu tego roku uruchomiliśmy dwa zagraniczne oddziały VGL Shanghai oraz VGL Ningbo. Razem z Oddziałem w Hong Kongu, tworzą VGL Asia – ośrodek operacyjny VGL Group na Dalekim Wschodzie. W tym samym czasie rozpoczęliśmy również współpracę z naszym partnerem biznesowym On Time Express Ltd. Konsekwentnie dążymy do rozszerzania zakresu naszej działalności jako w pełni licencjonowany operator logistyczny na terenie Chin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL China Co., Ltd.– spółka VGL Group, oficjalnie uzyskała licencje biznesową klasy A, która upoważnia do prowadzenia działalności spedycyjnej na terenie Chin.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]International Freight Forwarding Class A License jest wydawana przez chińskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Umożliwia nam świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych – od bukingów u przewoźników, przez odprawy celne, aż po magazynowanie i dystrybucję.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaledwie w kwietniu tego roku uruchomiliśmy dwa zagraniczne oddziały VGL Shanghai oraz VGL Ningbo. Razem z Oddziałem w Hong Kongu, tworzą VGL Asia – ośrodek operacyjny VGL Group na Dalekim Wschodzie. W tym samym czasie rozpoczęliśmy również współpracę z naszym partnerem biznesowym On Time Express Ltd. Konsekwentnie dążymy do rozszerzania zakresu naszej działalności jako w pełni licencjonowany operator logistyczny na terenie Chin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:fr][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL China Co., Ltd.– spółka VGL Group, oficjalnie uzyskała licencje biznesową klasy A, która upoważnia do prowadzenia działalności spedycyjnej na terenie Chin.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]International Freight Forwarding Class A License jest wydawana przez chińskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Umożliwia nam świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych – od bukingów u przewoźników, przez odprawy celne, aż po magazynowanie i dystrybucję.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaledwie w kwietniu tego roku uruchomiliśmy dwa zagraniczne oddziały VGL Shanghai oraz VGL Ningbo. Razem z Oddziałem w Hong Kongu, tworzą VGL Asia – ośrodek operacyjny VGL Group na Dalekim Wschodzie. W tym samym czasie rozpoczęliśmy również współpracę z naszym partnerem biznesowym On Time Express Ltd. Konsekwentnie dążymy do rozszerzania zakresu naszej działalności jako w pełni licencjonowany operator logistyczny na terenie Chin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:de][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL China Co., Ltd.– spółka VGL Group, oficjalnie uzyskała licencje biznesową klasy A, która upoważnia do prowadzenia działalności spedycyjnej na terenie Chin.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]International Freight Forwarding Class A License jest wydawana przez chińskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Umożliwia nam świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych – od bukingów u przewoźników, przez odprawy celne, aż po magazynowanie i dystrybucję.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaledwie w kwietniu tego roku uruchomiliśmy dwa zagraniczne oddziały VGL Shanghai oraz VGL Ningbo. Razem z Oddziałem w Hong Kongu, tworzą VGL Asia – ośrodek operacyjny VGL Group na Dalekim Wschodzie. W tym samym czasie rozpoczęliśmy również współpracę z naszym partnerem biznesowym On Time Express Ltd. Konsekwentnie dążymy do rozszerzania zakresu naszej działalności jako w pełni licencjonowany operator logistyczny na terenie Chin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:ru]VGL China Co., Ltd.– spółka VGL Group, oficjalnie uzyskała licencje biznesową klasy A, która upoważnia do prowadzenia działalności spedycyjnej na terenie Chin.

International Freight Forwarding Class A License jest wydawana przez chińskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Umożliwia nam świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych – od bukingów u przewoźników, przez odprawy celne, aż po magazynowanie i dystrybucję. Zaledwie w kwietniu tego roku uruchomiliśmy dwa zagraniczne oddziały VGL Shanghai oraz VGL Ningbo. Razem z Oddziałem w Hong Kongu, tworzą VGL Asia – ośrodek operacyjny VGL Group na Dalekim Wschodzie. W tym samym czasie rozpoczęliśmy również współpracę z naszym partnerem biznesowym On Time Express Ltd. Konsekwentnie dążymy do rozszerzania zakresu naszej działalności jako w pełni licencjonowany operator logistyczny na terenie Chin.[:]