Home / Aktualności / VGL Group patronem kierunku Logistyka na WSAiB w Gdyni
Objęliśmy patronatem kierunek - Logistyka Przedsiębiorstw Produkcyjnych i Spedycyjnych, w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.


Współpraca z uczelnią obejmuje: program praktyk studenckich, współpracę w zakresie formułowania programu nauczania, prowadzenie przez wykładów oraz ćwiczeń typu case study oraz  wspieranie ważnych wydarzeń akademickich.Pracownicy VGL Group będą mieli możliwość publikacji swojej wiedzy i doświadczeń w Zeszytach Naukowych oraz uczestnictwa w konferencjach i seminariach naukowych.

Dzięki współpracy i opiece mentorskiej kadry pracowniczej VGL Group, studia zyskają „praktyczny wymiar”, a studenci kompleksowe przygotowanie do rozwiązywania współczesnych wyzwań logistycznych, zdobywając aktualną wiedzę z zakresu zarządzania procesami logistycznymi, pogłębioną o wiedzę praktyczną. Eksperci VGL Group , będą dzielić się ze studentami zarówno swoim doświadczeniem i wiedzą, jak i ogromną pasją do logistyki.

Filarami kultury organizacyjnej VGL Group jest dbałość o kapitał intelektualny pracowników oraz realizację zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzielenie się wiedzą ekspercką ze studentami i środowiskiem akademickim, należy do kluczowych obszarów zaangażowania firmy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

7 października w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni odbyła się uroczystość wręczania dyplomów absolwentom roku 2013. VGL Group ufundowała nagrodę dla najlepszej studentki kierunku Logistyki - Pani Adrianny Podgrudnej, która ukończyła rok ze średnią ocen 4,85. Nagrodę i dyplom podczas uroczystości wręczył Partner Zarządzający VGL Group Grzegorz Dobkowski.