Home / Aktualności / VGL Group liderem „Rankingu TSL” w kategorii spedycja morska i oceaniczna
"Ranking TSL" Dziennika Gazety Prawnej, realizowany we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, to jedno z najbardziej prestiżowych i merytorycznych badań branży TSL, które jednocześnie prezentuje przekrojowy obraz rynku oraz jest jego barometrem w analizowanym roku.

W jubileuszowej 25. edycji rankingu zostaliśmy zwycięzcami w kategorii „Spedycja morska i oceaniczna” jako największa firma, której głównym źródłem przychodu są usługi logistyczne pochodzące właśnie z tego sektora. Co najważniejsze, wszystkie pozycje poszczególnych firm w rankingu zostały ustalone na bazie przychodów osiągniętych w 2019r.

- Co roku znajdujemy się w czołówce rankingu i sięgamy po wyróżnienia, ale to jubileuszowa edycja okazała się dla nas tą najszczęśliwszą i właśnie w niej sięgnęliśmy po zwycięstwo w kategorii, która jest dla nas szczególnie ważna. Nagroda ta jest powodem do ogromnej satysfakcji i odzwierciedleniem zaangażowania oraz intensywnej pracy całego zespołu VGL Group nad budowaniem naszej pozycji na rynku i dostarczaniem usług na najwyższym poziomie. – tak wieść o nagrodzie skomentował Paweł Todorow, CCO Sea - Air - Rail.

Pełny ranking i szczegółowe informacje zostaną opublikowane 18 czerwca w dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.