Home / News / VGL Group laureatem w badaniu „OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU 2019”
Gala Logistyki, Transportu, Produkcji to największe spotkanie przedstawicieli top managementu z branży logistyczno-transportowo-produkcyjnej, podczas którego ogłaszane są wyniki badania satysfakcji klientów Operator Logistyczny Roku, a w tym roku odbyła się jego XVIII edycja. Program ten jest  jednym z najbardziej uznanych badań satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics.

Tegoroczną nagrodę dla VGL Group odebrał Paweł Todorow, CCO Sea - Air – Rail: - VGL Group zadebiutowała w programie Operator Logistyczny Roku przed pięcioma laty jako najlepszy nowy partner programu i od tej pory, dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu zespołu naszych ekspertów, utrzymujemy się w czołówce rankingu. Cieszy nas fakt, że w tym roku zostaliśmy docenieni w obszarze nowoczesnych rozwiązań i zaangażowania technologicznego w komunikacji z Klientami, ponieważ właśnie ten segment w perspektywie potrzeb rosnących wymagań rynku staje się kluczowym.

Celem badania Operator Logistyczny Roku jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ocenie poddawanych jest wiele elementów zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, czy standard obsługi w ocenie ogółu klientów. Tegoroczny tytuł cieszy nas ze względu na swoją unikatowość i skupienie na aspekcie technologiczno-komunikacyjnym, który jak dotąd nie był oceniany w badaniu.

Dziękujemy za uznanie!
widebox