Home / Aktualności / VGL Group Dzieciom
[:pl]Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR) obejmuje wiele aspektów działalności , między innymi działalność charytatywną ukierunkowaną na najbardziej potrzebujących, w tym dzieci. W ramach VGL Group regularnie wspiera Fundację Żyć z Pompą oraz fundację Trzeba Marzyć.
Celem strategicznym Fundacji Żyć z Pompą jest poprawa jakości życia dzieci przewlekle chorych, leczonych przy pomocy pomp medycznych lub innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, poprzez różne formy wsparcia m.in.:

Wieloletnie wsparcie VGL Group umożliwiło fundacji realizację wielu inicjatyw, między innymi programu SZKOŁA JEDZENIA. Program obejmuje opieką dzieci, które nie mają wyrobionej umiejętności jedzenia, w wyniku przewlekłej choroby onkologicznej, neurologicznej czy metabolicznej. Uczestniczy w nim blisko 200 dzieci żywionych pozajelitowo lub dojelitowo z województwa pomorskiego. Dla tych pacjentów utworzono kompleks edukacyjno – terapeutyczny w Gdańsku, „Centrum do wszechstronnego wzmacniania dzieci z POMPĄ” i ich rodzin. Drugą fundacją, która otrzymuje regularne wsparcie od VGL Group jest Fundacja Trzeba Marzyć, której celem jest spełnianie marzeń dzieci których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Regularne wsparcie fundacji od momentu jej założenia w 2006 roku pozwoliło na zrealizowanie wielu dziecięcych marzeń.[:en][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR) obejmuje wiele aspektów działalności , między innymi działalność charytatywną ukierunkowaną na najbardziej potrzebujących, w tym dzieci. W ramach VGL Group regularnie wspiera Fundację Żyć z Pompą oraz fundację Trzeba Marzyć.
[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Celem strategicznym Fundacji Żyć z Pompą jest poprawa jakości życia dzieci przewlekle chorych, leczonych przy pomocy pomp medycznych lub innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, poprzez różne formy wsparcia m.in.:[/vc_column_text][mk_custom_list][/mk_custom_list][vc_column_text margin_bottom="32"]Wieloletnie wsparcie VGL Group umożliwiło fundacji realizację wielu inicjatyw, między innymi programu SZKOŁA JEDZENIA. Program obejmuje opieką dzieci, które nie mają wyrobionej umiejętności jedzenia, w wyniku przewlekłej choroby onkologicznej, neurologicznej czy metabolicznej. Uczestniczy w nim blisko 200 dzieci żywionych pozajelitowo lub dojelitowo z województwa pomorskiego. Dla tych pacjentów utworzono kompleks edukacyjno – terapeutyczny w Gdańsku, „Centrum do wszechstronnego wzmacniania dzieci z POMPĄ” i ich rodzin.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugą fundacją, która otrzymuje regularne wsparcie od VGL Group jest Fundacja Trzeba Marzyć, której celem jest spełnianie marzeń dzieci których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Regularne wsparcie fundacji od momentu jej założenia w 2006 roku pozwoliło na zrealizowanie wielu dziecięcych marzeń.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:fr][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR) obejmuje wiele aspektów działalności , między innymi działalność charytatywną ukierunkowaną na najbardziej potrzebujących, w tym dzieci. W ramach VGL Group regularnie wspiera Fundację Żyć z Pompą oraz fundację Trzeba Marzyć.
[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Celem strategicznym Fundacji Żyć z Pompą jest poprawa jakości życia dzieci przewlekle chorych, leczonych przy pomocy pomp medycznych lub innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, poprzez różne formy wsparcia m.in.:[/vc_column_text][mk_custom_list][/mk_custom_list][vc_column_text margin_bottom="32"]Wieloletnie wsparcie VGL Group umożliwiło fundacji realizację wielu inicjatyw, między innymi programu SZKOŁA JEDZENIA. Program obejmuje opieką dzieci, które nie mają wyrobionej umiejętności jedzenia, w wyniku przewlekłej choroby onkologicznej, neurologicznej czy metabolicznej. Uczestniczy w nim blisko 200 dzieci żywionych pozajelitowo lub dojelitowo z województwa pomorskiego. Dla tych pacjentów utworzono kompleks edukacyjno – terapeutyczny w Gdańsku, „Centrum do wszechstronnego wzmacniania dzieci z POMPĄ” i ich rodzin.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugą fundacją, która otrzymuje regularne wsparcie od VGL Group jest Fundacja Trzeba Marzyć, której celem jest spełnianie marzeń dzieci których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Regularne wsparcie fundacji od momentu jej założenia w 2006 roku pozwoliło na zrealizowanie wielu dziecięcych marzeń.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:de][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR) obejmuje wiele aspektów działalności , między innymi działalność charytatywną ukierunkowaną na najbardziej potrzebujących, w tym dzieci. W ramach VGL Group regularnie wspiera Fundację Żyć z Pompą oraz fundację Trzeba Marzyć.
[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Celem strategicznym Fundacji Żyć z Pompą jest poprawa jakości życia dzieci przewlekle chorych, leczonych przy pomocy pomp medycznych lub innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, poprzez różne formy wsparcia m.in.:[/vc_column_text][mk_custom_list][/mk_custom_list][vc_column_text margin_bottom="32"]Wieloletnie wsparcie VGL Group umożliwiło fundacji realizację wielu inicjatyw, między innymi programu SZKOŁA JEDZENIA. Program obejmuje opieką dzieci, które nie mają wyrobionej umiejętności jedzenia, w wyniku przewlekłej choroby onkologicznej, neurologicznej czy metabolicznej. Uczestniczy w nim blisko 200 dzieci żywionych pozajelitowo lub dojelitowo z województwa pomorskiego. Dla tych pacjentów utworzono kompleks edukacyjno – terapeutyczny w Gdańsku, „Centrum do wszechstronnego wzmacniania dzieci z POMPĄ” i ich rodzin.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugą fundacją, która otrzymuje regularne wsparcie od VGL Group jest Fundacja Trzeba Marzyć, której celem jest spełnianie marzeń dzieci których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Regularne wsparcie fundacji od momentu jej założenia w 2006 roku pozwoliło na zrealizowanie wielu dziecięcych marzeń.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:ru][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR) obejmuje wiele aspektów działalności , między innymi działalność charytatywną ukierunkowaną na najbardziej potrzebujących, w tym dzieci. W ramach VGL Group regularnie wspiera Fundację Żyć z Pompą oraz fundację Trzeba Marzyć.
[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Celem strategicznym Fundacji Żyć z Pompą jest poprawa jakości życia dzieci przewlekle chorych, leczonych przy pomocy pomp medycznych lub innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, poprzez różne formy wsparcia m.in.:[/vc_column_text][mk_custom_list][/mk_custom_list][vc_column_text margin_bottom="32"]Wieloletnie wsparcie VGL Group umożliwiło fundacji realizację wielu inicjatyw, między innymi programu SZKOŁA JEDZENIA. Program obejmuje opieką dzieci, które nie mają wyrobionej umiejętności jedzenia, w wyniku przewlekłej choroby onkologicznej, neurologicznej czy metabolicznej. Uczestniczy w nim blisko 200 dzieci żywionych pozajelitowo lub dojelitowo z województwa pomorskiego. Dla tych pacjentów utworzono kompleks edukacyjno – terapeutyczny w Gdańsku, „Centrum do wszechstronnego wzmacniania dzieci z POMPĄ” i ich rodzin.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugą fundacją, która otrzymuje regularne wsparcie od VGL Group jest Fundacja Trzeba Marzyć, której celem jest spełnianie marzeń dzieci których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Regularne wsparcie fundacji od momentu jej założenia w 2006 roku pozwoliło na zrealizowanie wielu dziecięcych marzeń.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:]