Home / Aktualności / Transporty sprzętu medycznego i środków ochrony osobistej
Ostatnie przesyłki mają status jeszcze bardziej priorytetowy niż zwykle i nie chodzi o zwykłe „just in time”, tutaj stawką jest zdrowie i życie ludzi.

Sprzęt i środki ochronne dla służby zdrowia, lekarzy, pacjentów, ośrodków medycznych są na wagę złota, a my walczymy z czasem i utrudnieniami transportowymi, żeby z powodzeniem codziennie dostarczyć kolejną partię. Dzielimy się z Wami kluczowymi liczbami, które podsumowują nasze ostatnie ponad pięć tygodni intensywnej pracy w tym zakresie:
widebox

Data utworzenia: 06.05.2020


Nasze usługi realizujemy wszystkimi dostępnymi na ten moment środkami transportu: statkami, pociągami, a przede wszystkim samolotami. Posiadamy doświadczenie w organizacji transportów realizowanych przez samoloty czarterowane przez Rząd RP od PLL LOT, wykorzystujemy dostępne loty komercyjne i pracujemy nad wdrożeniem własnego rozwiązania w postaci czarterowanego samolotu.

Jeżeli Ty również poszukujesz wsparcia lub masz pytania związane z organizacją transportu sprzętu medycznego, czy środków ochrony osobistej – skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą:

Marta Masiak: +48 665 667 807, mail: m.masiak@vgl-group.com
Elżbieta Strzelecka: +48 695 651 209, mail: e.strzelecka@vgl-group.com