Home / Aktualności / Nowy oddział w Toruniu
[:pl][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL Road nie przestaje się rozwijać – do naszej sieci dołączył też Toruń.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim zostało siedzibą naszej dywizji drogowej. Jest to już piąte otwarte w tym roku biuro VGL i piętnasta lokalizacja na świecie.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zespół w Toruniu tworzy trzech fachowców w dziedzinie spedycji drogowej. Wszyscy mają duże doświadczenie w branży i dążą do osiągania kolejnych, ambitnych celów. Jak sam powiedział jeden z członków toruńskiego zespołu: Pojęcie „tego nie da się zrobić” dla mnie nie istnieje.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Członkowie toruńskiej drużyny VGL zamierzają dynamicznie rozwijać pozycję naszej firmy w regionie. Dzięki ich świetnemu rozeznaniu w branży jesteśmy pewni, że szybko zobaczymy wymierne efekty ich pracy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL Road nie przestaje się rozwijać – do naszej sieci dołączył też Toruń.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim zostało siedzibą naszej dywizji drogowej. Jest to już piąte otwarte w tym roku biuro VGL i piętnasta lokalizacja na świecie.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zespół w Toruniu tworzy trzech fachowców w dziedzinie spedycji drogowej. Wszyscy mają duże doświadczenie w branży i dążą do osiągania kolejnych, ambitnych celów. Jak sam powiedział jeden z członków toruńskiego zespołu: Pojęcie „tego nie da się zrobić” dla mnie nie istnieje.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Członkowie toruńskiej drużyny VGL zamierzają dynamicznie rozwijać pozycję naszej firmy w regionie. Dzięki ich świetnemu rozeznaniu w branży jesteśmy pewni, że szybko zobaczymy wymierne efekty ich pracy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:fr][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL Road nie przestaje się rozwijać – do naszej sieci dołączył też Toruń.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim zostało siedzibą naszej dywizji drogowej. Jest to już piąte otwarte w tym roku biuro VGL i piętnasta lokalizacja na świecie.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zespół w Toruniu tworzy trzech fachowców w dziedzinie spedycji drogowej. Wszyscy mają duże doświadczenie w branży i dążą do osiągania kolejnych, ambitnych celów. Jak sam powiedział jeden z członków toruńskiego zespołu: Pojęcie „tego nie da się zrobić” dla mnie nie istnieje.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Członkowie toruńskiej drużyny VGL zamierzają dynamicznie rozwijać pozycję naszej firmy w regionie. Dzięki ich świetnemu rozeznaniu w branży jesteśmy pewni, że szybko zobaczymy wymierne efekty ich pracy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:de][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]VGL Road nie przestaje się rozwijać – do naszej sieci dołączył też Toruń.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim zostało siedzibą naszej dywizji drogowej. Jest to już piąte otwarte w tym roku biuro VGL i piętnasta lokalizacja na świecie.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Zespół w Toruniu tworzy trzech fachowców w dziedzinie spedycji drogowej. Wszyscy mają duże doświadczenie w branży i dążą do osiągania kolejnych, ambitnych celów. Jak sam powiedział jeden z członków toruńskiego zespołu: Pojęcie „tego nie da się zrobić” dla mnie nie istnieje.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Członkowie toruńskiej drużyny VGL zamierzają dynamicznie rozwijać pozycję naszej firmy w regionie. Dzięki ich świetnemu rozeznaniu w branży jesteśmy pewni, że szybko zobaczymy wymierne efekty ich pracy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:ru]VGL Road nie przestaje się rozwijać – do naszej sieci dołączył też Toruń.

Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim zostało siedzibą naszej dywizji drogowej. Jest to już piąte otwarte w tym roku biuro VGL i piętnasta lokalizacja na świecie. Zespół w Toruniu tworzy trzech fachowców w dziedzinie spedycji drogowej. Wszyscy mają duże doświadczenie w branży i dążą do osiągania kolejnych, ambitnych celów. Jak sam powiedział jeden z członków toruńskiego zespołu: Pojęcie „tego nie da się zrobić” dla mnie nie istnieje. Członkowie toruńskiej drużyny VGL zamierzają dynamicznie rozwijać pozycję naszej firmy w regionie. Dzięki ich świetnemu rozeznaniu w branży jesteśmy pewni, że szybko zobaczymy wymierne efekty ich pracy.[:]