Home / Aktualności HR / „RAZEM DO PRACY”, czyli firmowy carpooling VGL Solid Group.
Ludzie dojeżdżają do pracy z różnych rejonów miasta, korzystając ze swoich samochodów, służbowych aut i komunikacji miejskiej. Często jadąc w pojedynkę. Nasza akcja jest odpowiedzią na pytanie „Dlaczego podróż do i z pracy nie może być przyjemniejsza zarówno dla nas, jak i dla środowiska?”.  To pomysł na połączenie realizowanej w coraz większym zakresie ekologicznej polityki firmy z integracją pracowników różnych działów i biur.

W ten sposób ułatwiamy dojazdy do pracy i z pracy oraz promujemy ideę carpoolingu, ograniczenie emisji spalin i aut poruszających się po ulicach. Jednocześnie to ważny benefit dla osób z lokalizacji, które są oddalone od ośrodków miejskich.

Pasażerów i Kierowców łączy aplikacja, która ułatwia wyszukiwanie osób do wspólnych podróży na trasie do pracy i z pracy. Projekt wspieramy dodatkowo o element rywalizacji. Dla najaktywniejszych kierowców oraz pasażerów przygotowaliśmy katalog nagród, w którym czekają zarówno karty paliwowe, jak i wejściówki do wielu atrakcyjnych miejsc czy vouchery zakupowe, a na najaktywniejszego Kierowcę w projekcie czeka ekskluzywne SPA dla jego samochodu.
widebox