Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma PEPCO Poland przedłużyła kontrakt na obsługę logistyczną ze spółką Ligentia Polska - stanowiącą część VGL Group.

 

PEPCO Poland przedłuża współpracę dotyczącą świadczenia usług logistycznych przez Ligentia Polska do lipca 2021 r. Przez ostatnie 5 lat to właśnie Ligentia była wyłącznym partnerem wspierającym łańcuch dostaw PEPCO Poland, świadcząc usługi związane z zamówieniami, frachtem i szeroko rozumianym łańcuchem dostaw.

 

- Jesteśmy dumni, że mogliśmy silnie wspierać działania logistyczne PEPCO podczas dynamicznego rozwoju tej firmy w Polsce i podczas jej działań na rynkach europejskich. To dla nas ogromna satysfakcja, że ​​nasze usługi operacyjne spełniły oczekiwania Klienta, biorąc pod uwagę, że czas naszej współpracy, był czasem intensywnych wzrostów wolumenu. – Anna Rączkiewicz, Operations & Supply Chain oraz członek zarządu VGL Group.

 

Cały proces jest wspierany przez zaawansowaną infrastrukturę informatyczną w postaci autorskiego systemu Control Tower Ligentix, który umożliwia zarządzanie danymi na poszczególnych etapach procesu, wspomaganie i monitorowanie jego efektywności lub terminowości.

 

- W ciągu ostatnich lat naszej współpracy Ligentia okazała się niezawodnym Partnerem, który może wspierać dynamicznie rosnące wolumeny Pepco, oferując nie tylko tradycyjne usługi spedycyjne, ale także rozwiązania systemowe i usprawnienia procesów. Wierzymy, że Ligentia będzie w stanie kontynuować tę pomoc w nadchodzących latach i pomoże nam ulepszyć nasz łańcuch dostaw i stale rozwijać biznes.- komentuje Małgorzata Lipka, Import Manager w PEPCO.

 

PEPCO Poland to europejska sieć sklepów dyskontowych, która liczy obecnie około 1500 sklepów w 10 krajach europejskich.