Home / Aktualności / Otwarcie oddziału w Olsztynie
Olsztyński oddział firmy oferuje usługi z zakresu transportu drogowego.

 

Zespół VGL Group w Olsztynie to grupa specjalistów w dziedzinie spedycji drogowej oferujących w szczególności przewozy krajowe i międzynarodowe na terenie całej Europy. Zakres usług obejmuje transport całopojazdowy, drobnicowy, ponadgabarytowy oraz transport specjalistyczny w chłodniach i wywrotkach.

 

Nowe biura to nie tylko efekt dynamicznego rozwoju firmy, a świadome doskonalenie naszej oferty w zakresie usług transportowych. Dzięki nim możemy oferować usługi transportu drogowego we wszystkich kierunkach na terenie Europy. – mówi Grzegorz Dobkowski, Prezes Zarządu VGL Group.

 

Oddział w Olsztynie to już 12 lokalizacja VGL Group w Polsce. Łącznie sieć biur obejmuje 15 oddziałów w Polsce i za granicą.

 

Zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego oddziału właśnie w Olsztynie ze względu na wysoki potencjał lokalnego rynku województwa warmińsko – mazurskiego. Pomimo tego, że olsztyńskie biuro zostało uruchomione dopiero kilka tygodni temu, to w portfolio klientów tego oddziału już znajdują się regionalni producenci i dystrybutorzy owoców i warzyw. – dodaje Grzegorz Dobkowski.