Home / O Firmie
ONE COMPANY,
ONE GOAL,
CUSTOMER FIRST.
To misja, którą kierujemy się w codziennym działaniu. Współpracujemy, dążymy do wspólnego celu i satysfakcji naszych Klientów. Jesteśmy zespołem ekspertów i jako jeden z największych operatorów logistycznych w kraju stale rozwijamy nasze kompetencje wspierając naszych partnerów w transportach, odprawach celnych i magazynowaniu.
NASZE MOŻLIWOŚCI
resize
SEA - AIR - RAIL
resize
SUPPLY CHAIN
resize
ROAD
resize
DISTRIBUTION
resize
CUSTOMS AGENCY
HISTORIA FIRMY
VGL GROUP
SOLID LOGISTICS
ONE COMPANY
ONE COMPANY
Jesteśmy drużyną, która tworzy kilkadziesiąt zespołów produktowych we wszystkich oddziałach w całej Polsce. Dzięki ich wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu ładunki naszych klientów, codziennie bezpiecznie docierają do miejsca swojego przeznaczenia.
ONE GOAL
Codziennie współpracujemy z największym zaangażowaniem dla satysfakcji naszych klientów. Satysfakcję naszych Klientów budujemy na ścisłej współpracy i wymianie wiedzy naszych spedytorów. Wspólnie tworzymy kompleksową ofertę usług logistycznych oraz pracujemy nad optymalizacją ich kosztów.
ONE GOAL
CUSTOMER FIRST
CUSTOMER FIRST
Od lat jesteśmy partnerami zarówno małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych sieci i korporacji. Wszystkie zgromadzone doświadczenia łączą się w najwyższych standardach obsługi, a potrzeby Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.
JESTEŚMY EKSPERTAMI LOGISTYKI Nie tylko bezpieczne i terminowe dostawy ładunków są potwierdzeniem naszej skuteczności i kompetencji. Najlepszymi dowodami są: stale powiększające się grono klientów oraz najważniejsza nagroda branży logistycznej. Od kilku lat cieszymy się tytułem Operatora Logistycznego Roku.
ZOBACZ TAKŻE: