Home / Aktualności / Nowe biura w Chinach
[:pl][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator logistyczny otwieramy w pełni licencjonowane, nowe biura w Chinach.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowe biura w Szanghaju oraz Ningbo są kolejnym krokiem ku zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług. Wraz z oddziałem w Hong Kongu i zdobyciem licencji Freight Forwarding Class A i NVOCC przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad znacznym zakresem działalności spedycyjnej na terenie Chin. Dodatkowo dynamicznie realizując plany rozwoju na rok 2015 jeszcze w tym roku otwieramy oddział w Shenzhen. Sukcesywnie rozszerzając sieć biur w głównych miastach portowych Chin, rozpoczęliśmy współpracę z OTEL Ltd.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Traktujemy to jako początek międzynarodowej ekspansji VGL na główne, obsługiwane przez nas rynki. Wierzymy, że wzmocnienie kompetencji VGL Group o silne i własne struktury w Chinach poprawi naszą serwisową i cenową konkurencyjność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Tym samym liczymy na dalszą owocną współpracę z dotychczasowymi klientami, stawiając ich potrzeby jako drogowskaz strategii rozwoju VGL Group.[/vc_column_text][vc_single_image image="5767" img_size="full" alignment="center"][vc_column_text]On Time Express Limited to lider branży TSL na Dalekim Wschodzie. Posiada 44 biura na terenie Azji, w tym 13 na terenie Chin. OTEL jest jednym z 3 operatorów logistycznych notowanych na giełdzie w Hong Kongu. Jako strategiczny partner VGL zapewnia nam serwis na terenie całej Azji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator logistyczny otwieramy w pełni licencjonowane, nowe biura w Chinach.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowe biura w Szanghaju oraz Ningbo są kolejnym krokiem ku zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług. Wraz z oddziałem w Hong Kongu i zdobyciem licencji Freight Forwarding Class A i NVOCC przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad znacznym zakresem działalności spedycyjnej na terenie Chin. Dodatkowo dynamicznie realizując plany rozwoju na rok 2015 jeszcze w tym roku otwieramy oddział w Shenzhen. Sukcesywnie rozszerzając sieć biur w głównych miastach portowych Chin, rozpoczęliśmy współpracę z OTEL Ltd.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Traktujemy to jako początek międzynarodowej ekspansji VGL na główne, obsługiwane przez nas rynki. Wierzymy, że wzmocnienie kompetencji VGL Group o silne i własne struktury w Chinach poprawi naszą serwisową i cenową konkurencyjność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Tym samym liczymy na dalszą owocną współpracę z dotychczasowymi klientami, stawiając ich potrzeby jako drogowskaz strategii rozwoju VGL Group.[/vc_column_text][vc_single_image image="5767" img_size="full" alignment="center"][vc_column_text]On Time Express Limited to lider branży TSL na Dalekim Wschodzie. Posiada 44 biura na terenie Azji, w tym 13 na terenie Chin. OTEL jest jednym z 3 operatorów logistycznych notowanych na giełdzie w Hong Kongu. Jako strategiczny partner VGL zapewnia nam serwis na terenie całej Azji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:fr][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator logistyczny otwieramy w pełni licencjonowane, nowe biura w Chinach.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowe biura w Szanghaju oraz Ningbo są kolejnym krokiem ku zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług. Wraz z oddziałem w Hong Kongu i zdobyciem licencji Freight Forwarding Class A i NVOCC przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad znacznym zakresem działalności spedycyjnej na terenie Chin. Dodatkowo dynamicznie realizując plany rozwoju na rok 2015 jeszcze w tym roku otwieramy oddział w Shenzhen. Sukcesywnie rozszerzając sieć biur w głównych miastach portowych Chin, rozpoczęliśmy współpracę z OTEL Ltd.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Traktujemy to jako początek międzynarodowej ekspansji VGL na główne, obsługiwane przez nas rynki. Wierzymy, że wzmocnienie kompetencji VGL Group o silne i własne struktury w Chinach poprawi naszą serwisową i cenową konkurencyjność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Tym samym liczymy na dalszą owocną współpracę z dotychczasowymi klientami, stawiając ich potrzeby jako drogowskaz strategii rozwoju VGL Group.[/vc_column_text][vc_single_image image="5767" img_size="full" alignment="center"][vc_column_text]On Time Express Limited to lider branży TSL na Dalekim Wschodzie. Posiada 44 biura na terenie Azji, w tym 13 na terenie Chin. OTEL jest jednym z 3 operatorów logistycznych notowanych na giełdzie w Hong Kongu. Jako strategiczny partner VGL zapewnia nam serwis na terenie całej Azji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:de][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator logistyczny otwieramy w pełni licencjonowane, nowe biura w Chinach.

[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowe biura w Szanghaju oraz Ningbo są kolejnym krokiem ku zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług. Wraz z oddziałem w Hong Kongu i zdobyciem licencji Freight Forwarding Class A i NVOCC przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad znacznym zakresem działalności spedycyjnej na terenie Chin. Dodatkowo dynamicznie realizując plany rozwoju na rok 2015 jeszcze w tym roku otwieramy oddział w Shenzhen. Sukcesywnie rozszerzając sieć biur w głównych miastach portowych Chin, rozpoczęliśmy współpracę z OTEL Ltd.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Traktujemy to jako początek międzynarodowej ekspansji VGL na główne, obsługiwane przez nas rynki. Wierzymy, że wzmocnienie kompetencji VGL Group o silne i własne struktury w Chinach poprawi naszą serwisową i cenową konkurencyjność.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Tym samym liczymy na dalszą owocną współpracę z dotychczasowymi klientami, stawiając ich potrzeby jako drogowskaz strategii rozwoju VGL Group.[/vc_column_text][vc_single_image image="5767" img_size="full" alignment="center"][vc_column_text]On Time Express Limited to lider branży TSL na Dalekim Wschodzie. Posiada 44 biura na terenie Azji, w tym 13 na terenie Chin. OTEL jest jednym z 3 operatorów logistycznych notowanych na giełdzie w Hong Kongu. Jako strategiczny partner VGL zapewnia nam serwis na terenie całej Azji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:ru]Z przyjemnością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator logistyczny otwieramy w pełni licencjonowane, nowe biura w Chinach.

Nowe biura w Szanghaju oraz Ningbo są kolejnym krokiem ku zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług. Wraz z oddziałem w Hong Kongu i zdobyciem licencji Freight Forwarding Class A i NVOCC przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad znacznym zakresem działalności spedycyjnej na terenie Chin. Dodatkowo dynamicznie realizując plany rozwoju na rok 2015 jeszcze w tym roku otwieramy oddział w Shenzhen. Sukcesywnie rozszerzając sieć biur w głównych miastach portowych Chin, rozpoczęliśmy współpracę z OTEL Ltd. Traktujemy to jako początek międzynarodowej ekspansji VGL na główne, obsługiwane przez nas rynki. Wierzymy, że wzmocnienie kompetencji VGL Group o silne i własne struktury w Chinach poprawi naszą serwisową i cenową konkurencyjność. Tym samym liczymy na dalszą owocną współpracę z dotychczasowymi klientami, stawiając ich potrzeby jako drogowskaz strategii rozwoju VGL Group. On Time Express Limited to lider branży TSL na Dalekim Wschodzie. Posiada 44 biura na terenie Azji, w tym 13 na terenie Chin. OTEL jest jednym z 3 operatorów logistycznych notowanych na giełdzie w Hong Kongu. Jako strategiczny partner VGL zapewnia nam serwis na terenie całej Azji.[:]