Home / Aktualności / Nowa strona internetowa VGL Group
[:pl][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową VGL Group. Dostępną pod adresem www.vgl-group.com.


[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Wczoraj opublikowaliśmy nową odsłonę strony www, która jest dopełnieniem sukcesywnie wdrażanej strategii komunikacji. Ostatnie lata to dla VGL Group okres niezwykle dynamicznych zmian i rozwoju. Przez 15 lat budowania marki VGL stawialiśmy na elastyczność, jakość i profesjonalizm. Tym samym kierowaliśmy się tworząc nową identyfikację wizualną. Została ona zaprojektowana tak aby odzwierciedlić wizerunek firmy przyjaznej i bliższej klientom.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowa strona internetowa to nie tylko zmieniona szata graficzna, to przede wszystkim przejrzysty interfejs, łatwy dostęp do informacji oraz czytelna prezentacja naszych usług. Punktem wyjścia projektu były potrzeby naszych klientów i kontrahentów. Na ich podstawie weryfikujemy skuteczność i kierunek naszych działań. Strona została więc podzielona na 6 sekcji, pozwalających jednym kliknięciem określić cel wizyty i znaleźć potrzebne informacje. Każda z sekcji została zagospodarowana przemyślanie i czytelnie. W połączeniu z treściami o wysokiej jakości i nowoczesną technologią ma być miejscem do którego warto regularnie zaglądać.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową VGL Group. Dostępną pod adresem www.vgl-group.com.


[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Wczoraj opublikowaliśmy nową odsłonę strony www, która jest dopełnieniem sukcesywnie wdrażanej strategii komunikacji. Ostatnie lata to dla VGL Group okres niezwykle dynamicznych zmian i rozwoju. Przez 15 lat budowania marki VGL stawialiśmy na elastyczność, jakość i profesjonalizm. Tym samym kierowaliśmy się tworząc nową identyfikację wizualną. Została ona zaprojektowana tak aby odzwierciedlić wizerunek firmy przyjaznej i bliższej klientom.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowa strona internetowa to nie tylko zmieniona szata graficzna, to przede wszystkim przejrzysty interfejs, łatwy dostęp do informacji oraz czytelna prezentacja naszych usług. Punktem wyjścia projektu były potrzeby naszych klientów i kontrahentów. Na ich podstawie weryfikujemy skuteczność i kierunek naszych działań. Strona została więc podzielona na 6 sekcji, pozwalających jednym kliknięciem określić cel wizyty i znaleźć potrzebne informacje. Każda z sekcji została zagospodarowana przemyślanie i czytelnie. W połączeniu z treściami o wysokiej jakości i nowoczesną technologią ma być miejscem do którego warto regularnie zaglądać.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:fr][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową VGL Group. Dostępną pod adresem www.vgl-group.com.


[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Wczoraj opublikowaliśmy nową odsłonę strony www, która jest dopełnieniem sukcesywnie wdrażanej strategii komunikacji. Ostatnie lata to dla VGL Group okres niezwykle dynamicznych zmian i rozwoju. Przez 15 lat budowania marki VGL stawialiśmy na elastyczność, jakość i profesjonalizm. Tym samym kierowaliśmy się tworząc nową identyfikację wizualną. Została ona zaprojektowana tak aby odzwierciedlić wizerunek firmy przyjaznej i bliższej klientom.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowa strona internetowa to nie tylko zmieniona szata graficzna, to przede wszystkim przejrzysty interfejs, łatwy dostęp do informacji oraz czytelna prezentacja naszych usług. Punktem wyjścia projektu były potrzeby naszych klientów i kontrahentów. Na ich podstawie weryfikujemy skuteczność i kierunek naszych działań. Strona została więc podzielona na 6 sekcji, pozwalających jednym kliknięciem określić cel wizyty i znaleźć potrzebne informacje. Każda z sekcji została zagospodarowana przemyślanie i czytelnie. W połączeniu z treściami o wysokiej jakości i nowoczesną technologią ma być miejscem do którego warto regularnie zaglądać.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:de][vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom="32"]Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową VGL Group. Dostępną pod adresem www.vgl-group.com.


[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Wczoraj opublikowaliśmy nową odsłonę strony www, która jest dopełnieniem sukcesywnie wdrażanej strategii komunikacji. Ostatnie lata to dla VGL Group okres niezwykle dynamicznych zmian i rozwoju. Przez 15 lat budowania marki VGL stawialiśmy na elastyczność, jakość i profesjonalizm. Tym samym kierowaliśmy się tworząc nową identyfikację wizualną. Została ona zaprojektowana tak aby odzwierciedlić wizerunek firmy przyjaznej i bliższej klientom.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Nowa strona internetowa to nie tylko zmieniona szata graficzna, to przede wszystkim przejrzysty interfejs, łatwy dostęp do informacji oraz czytelna prezentacja naszych usług. Punktem wyjścia projektu były potrzeby naszych klientów i kontrahentów. Na ich podstawie weryfikujemy skuteczność i kierunek naszych działań. Strona została więc podzielona na 6 sekcji, pozwalających jednym kliknięciem określić cel wizyty i znaleźć potrzebne informacje. Każda z sekcji została zagospodarowana przemyślanie i czytelnie. W połączeniu z treściami o wysokiej jakości i nowoczesną technologią ma być miejscem do którego warto regularnie zaglądać.[/vc_column_text][vc_column_text margin_bottom="32"]Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:ru]Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową VGL Group. Dostępną pod adresem www.vgl-group.com.


Wczoraj opublikowaliśmy nową odsłonę strony www, która jest dopełnieniem sukcesywnie wdrażanej strategii komunikacji. Ostatnie lata to dla VGL Group okres niezwykle dynamicznych zmian i rozwoju. Przez 15 lat budowania marki VGL stawialiśmy na elastyczność, jakość i profesjonalizm. Tym samym kierowaliśmy się tworząc nową identyfikację wizualną. Została ona zaprojektowana tak aby odzwierciedlić wizerunek firmy przyjaznej i bliższej klientom. Nowa strona internetowa to nie tylko zmieniona szata graficzna, to przede wszystkim przejrzysty interfejs, łatwy dostęp do informacji oraz czytelna prezentacja naszych usług. Punktem wyjścia projektu były potrzeby naszych klientów i kontrahentów. Na ich podstawie weryfikujemy skuteczność i kierunek naszych działań. Strona została więc podzielona na 6 sekcji, pozwalających jednym kliknięciem określić cel wizyty i znaleźć potrzebne informacje. Każda z sekcji została zagospodarowana przemyślanie i czytelnie. W połączeniu z treściami o wysokiej jakości i nowoczesną technologią ma być miejscem do którego warto regularnie zaglądać. Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie.[:]