Home / Aktualności / Nowa siedziba VGL Group już we wrześniu
Nasze plany właśnie stały się faktem. Z dużą przyjemnością możemy poinformować, że podpisaliśmy z trójmiejskim developerem Invest Komfort przedwstępną umowę zakupu ponad 2000m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej w prestiżowej lokalizacji Gdynia Nowe Orłowo.

 

Nowa siedziba bez problemu pomieści 300 pracowników. Oznacza to, że na najbliższe lata będziemy mieli zabezpieczone miejsce pod dalszy dynamiczny rozwój firmy. A co najważniejsze, na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra lokalizacja nowej siedziby – blisko plaży oraz z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej (SKM, PKM, ZKM). Wierzymy, że będzie to dodatkowy atut dla naszego Zespołu.

 

Termin przeprowadzki do nowego biura planowany jest na wrzesień 2017. Już nie możemy się doczekać...

 

Dziękujemy,

Zarządowi Invest Komfort za atrakcyjną ofertę, a szczególnie Pani Darii Podlaskiej za profesjonalizm i cierpliwość; Kancelarii Żelaznowski & Głowiński, a szczególnie Panu Szymonowi Ciarkowskiemu oraz Zespołowi BZWBK za wsparcie w całym procesie negocjacji

 

Zarząd VGL Group

 

orlowo 2