Home / Aktualności
Aktualności Komunikat dot. zmiany nazw spółek
Uprzejmie informujemy, że zmianie uległy nazwy czterech naszych spółek.
Aktualności VGL Solid Group z nagrodą „Lidera Logistyki” w badaniu Operator Logistyczny Roku 2022
W dniu 17 listopada odebraliśmy nagrodę „Lidera Logistyki” w XXI. Edycji programu badawczego „Operator Logistyczny Roku 2022” – to piąta nagroda w najważniejszym badaniu opinii Klientów na rynku TSL w Polsce. W tym roku zdobyliśmy nagrodę w kategorii „Konkurencyjność w spedycji morskiej i lotniczej”.
Aktualności Obsługa spedycyjna towarów o znaczeniu strategicznym – VGL Solid Group z certyfikatem WSK
Od 06.07.2022r. posiadamy certyfikat WSK, który zezwala na świadczenie usług spedycyjnych w zakresie przewozu uzbrojenia oraz towarów podwójnego zastosowania.
Aktualności VGL Solid Group partnerem logistycznym Enea IRONMAN 70.3 Gdynia po raz szósty – relacja z wydarzenia
Za nami przygotowanie zaplecza logistycznego, wsparcie na punktach odżywiania w roli wolontariuszy, a także start zawodników w barwach #teamVGL – to szósty rok, gdy wspólnie wystartowaliśmy i kompleksowo wspieraliśmy organizację Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.
Aktualności Strategiczna integracja VGL Solid Group i Ligentia Group
Jeden z liderów polskiego i środkowoeuropejskiego rynku logistycznego – VGL Solid Group dołączy do globalnej struktury Ligentia Group – brytyjskiej firmy z 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchami dostaw. Połączenie ma charakter strategiczny i jest odpowiedzią na przyspieszoną globalizację oraz liczne rynkowe konsolidacje.
Aktualności Trzy nagrody dla VGL Solid Group w 27. „Rankingu TSL”
Trzecie miejsce w kategorii głównej rankingu wg. przychodów z działalności TSL oraz drugie w kategorii dynamiki przychodów z działalności w głównym obszarze działalności spedycja morska i oceaniczna. W tej ostatniej zajmujemy miejsce na podium po raz trzeci! Ponadto odebraliśmy wyróżnienie w kategorii przychody z działalności TSL 2021.
Aktualności VGL Solid Group członkiem stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Dołączenie do Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest pierwszym krokiem do rozwoju działań VGL Solid Group w obszarze CSR. Pragniemy kształtować je i doskonalić czerpiąc z najlepszych praktyk stowarzyszenia i tworzących je firm. Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok, dokąd zmierzamy i co jest naszym celem?
Aktualności “RAZEM DLA UKRAINY” – komunikat Zarządu
W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie informujemy o podjętych przez nas formach wsparcia dla Pracowników oraz współpracy i przekazania finansowego wsparcia dla Polskiego Centrum Ratownictwa. Szczegółowe informacje poniżej.
Aktualności Komunikat ws. bieżącej sytuacji na rynku transportowym w związku z konfliktem zbrojnym na Ukrainie [AKTUALIZACJA 8.03]
W związku z niezwykle trudną sytuacją i stale zmieniającymi się warunkami transportowymi, chcemy poinformować o bieżącej sytuacji oraz świadczonymi przez nas usługami w poszczególnych segmentach rynku oraz przekazać oficjalne stanowisko VGL Solid Group w zakresie wstrzymania współpracy z Klientami z Rosji.
Aktualności Pasieka VGL Solid Group – ratujemy pszczoły!
Pasieka sąsiaduje z gdyńską siedzibą firmy - jest obiektem rodzinnym prowadzonym przez wykwalifikowanego pszczelarza. Dodatkowo znajduje się w obrębie rezerwatu "Kępa Redłowska". Dzięki pasiece VGL Solid Goup wspieramy rozwój pasieki, aby chronić pszczoły na terenie miejskim, zwiększać ich populację, a przez to wpływać miejską bioróżnorodność.
Aktualności Informacja o podziale spółki Solid Logistics
Niniejszym informujemy, że zgodnie z planem podziału Solid Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) z dnia 14 lipca 2021 roku, opublikowanym na stronie www Spółki https://www.solid-logistics.com.pl/images/Plan-podzialu-Solid-Logistics.pdf, zrealizowaliśmy podział Spółki („Podział”) poprzez przeniesienie poszczególnych części majątku Spółki na 3 (trzy) inne spółki z grupy kapitałowej VGL Solid Group sp. z o.o. („Grupa”).
Aktualności PO RAZ CZWARTY ODBIERAMY NAGRODĘ LIDERA LOGISTYKI W BADANIU OPERATOR LOGISTYCZNY ROKU
W dniu 8 grudnia 2021 roku w Warszawie podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji ogłoszone zostały wyniki XX edycji badania Operator Logistyczny Roku. Nagrodę Lider Logistyki badania Operator Logistyczny Roku 2021 w kategorii Kompleksowa obsługa spedytorska otrzymała firma VGL Solid Group.
Aktualności Informacja dla Kontrahentów – dot. podziału Solid Logistics Sp. z o.o.
Niniejszym informujemy, że zgodnie z planem podziału Solid Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) z dnia 14 lipca 2021 roku, opublikowanym na stronie www Spółki https://www.solid-logistics.com.pl/images/Plan-podzialu-Solid-Logistics.pdf, planowane jest przeprowadzenie podziału Spółki („Podział”) poprzez przeniesienie poszczególnych części majątku Spółki na 3 (trzy) inne spółki z grupy kapitałowej VGL Solid Group sp. z o.o. („Grupa”).
Aktualności Finalizacja transakcji nabycia Solid Logistics przez VGL Group
W dniu 28.06.2021 VGL Group i Solid Logistics zamknęły ostatni etap transakcji nabycia udziałów. W efekcie VGL Group stała się wyłącznym udziałowcem Solid Logistics.
Aktualności Zdobywamy tytuł Lidera Logistyki w badaniu Operator Logistyczny Roku 2020
Z przyjemnością informujemy, że VGL Group w ubiegłorocznym badaniu Operator Logistyczny Roku 2020 zdobyła tytuł Lidera Logistyki w kategorii „Najpełniejszy pakiet usług oferowanych przez spedytora”!
Aktualności Kolejny etap połączenia VGL Group i Solid Logistics
Nowa struktura, nowa nazwa i sześcioosobowy zarząd po planowanym zakończeniu transakcji VGL Group i Solid Logistics. Połączenie VGL Group i Solid Logistics nabiera tempa, wchodząc w kolejną fazę - fazę integracji.
Aktualności COVID-19: Zmiany w wysyłkach towarów na świecie [AKTUALIZACJA 2021]
W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 wprowadzane obostrzenia dla poszczególnych Państw pozostają nie bez znaczenia dla kwestii transportowych. Informujemy o wynikających z nich istotnych zmianach dotyczących wysyłek towarów w poszczególnych krajach.
Aktualności Strategiczne zmiany w VGL Group – Solid Logistics dołącza do Grupy
Zainicjowane w 2019 roku rozmowy na temat połączenia VGL i Solid Logistics („Solid”) przełożyły się na działania, które zwiększą kompleksowość oferty operatora logistycznego i umocnią jego pozycję na rodzimym rynku.
Aktualności Połączenie sił VGL Group i Solid Logistics
We wrześniu VGL Group zrealizowała jedno z kluczowych działań w ramach założonej strategii rozwoju. W sierpniu została podpisana umowa inwestycyjna, na mocy której w dniu 22.09.2020 VGL Group nabyła 50% udziałów Solid Logistics. Kolejnym krokiem integracji Spółek przewidzianym na połowę 2021 roku, będzie wymiana udziałów pomiędzy VGL i Solid.
Aktualności VGL Group po raz czwarty sponsorem Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – relacja z zawodów
Zrealizowaliśmy zaplecze logistyczne, wystartowaliśmy jako zawodnicy #teamVGL i w roli wolontariuszy wspieraliśmy wszystkich startujących – sprawdźcie naszą relację z tego wydarzenia.
Aktualności VGL Group liderem „Rankingu TSL” w kategorii spedycja morska i oceaniczna
Nagroda główna w jednej z najważniejszych kategorii „Rankingu TSL” trafia do naszych rąk!
Aktualności Transporty medyczne dla Novamed na pokładzie 100. samolotu cargo PLL LOT
Za nami nietypowy transport lotniczy - 100. samolot cargo PLL LOT wypełniony w całości ładunkami dla jednego z naszych Klientów. Poznajcie szczegóły!
Aktualności Transporty sprzętu medycznego i środków ochrony osobistej
Wsparcie logistyczne nigdy jeszcze nie miało tak dużego znaczenia dla Klientów, jak w czasie epidemii koronawirusa. Stąd też transporty medyczne znalazły się w centrum naszej działalności i angażują pracę naszego zespołu 24/7.
Aktualności #PomagamySzpitalom – wspieramy Szpitale Pomorskie!
O tym, co dzieje się na pierwszej linii frontu walki z epidemią dowiadujemy się codziennie z wielu przekazów medialnych. Podjęliśmy decyzję o tym, aby wesprzeć ją w miarę naszych możliwości – darowizna od VGL Group trafiła do Szpitali Pomorskich.
Aktualności Szanowni Klienci!
W związku z rozwijającą się epidemią wirusa COVID-19 i pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi świadczonych przez nas usług, w tym kwestii transportowych, pragniemy przekazać Państwu informację dotyczącą współpracy w najbliższym czasie.
Aktualności VGL Group z wyróżnieniem w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”
Na początku każdego roku Pracodawcy Pomorza, największa organizacja przedsiębiorców nagradza najlepsze firmy na Wybrzeżu w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”. W tym roku jedna z nagród trafiła w ręce VGL Group.
Aktualności Z online do offline z #LinkedinLocal Trójmiasto
Rozpoczynamy współpracę z inicjatywą Linkedin Trójmiasto! Będziemy wspierać lokalną społeczność skupiającą się na przenoszeniu wirtualnych kontaktów z online do offline. Czym jest ten niecodzienny projekt i dlaczego zdecydowaliśmy się na jego wsparcie?
Aktualności Liderzy wśród największych firm Pomorza
Nasza codzienna praca i doświadczenie znalazły swoje odzwierciedlenie w finale pomorskiego rankingu. Tym razem znaleźliśmy się w pierwszej trzydziestce największych firm naszego regionu.
Aktualności Eksperci logistyki wspierali kibiców triathlonu
Nasi eksperci zorganizowali nie tylko całe zaplecze logistyczne Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, ale także zadbali o organizację dopingu dla kibiców i zawodników wbiegających na metę. Zobaczcie jakie emocje towarzyszyły im podczas tego wydarzenia!
Aktualności Logistyczne kulisy IRONMAN Gdynia
Jak wygląda zaplecze logistyczne na chwilę przed startem jednej z największych imprez triathlonowych w Europie?
Aktualności Ranking TSL
W jakiej kondycji aktualnie znajduje się nasza branża? Odpowiedź w wynikach 24. Rankingu TSL, a pośród nich także sukces VGL Group.
Aktualności Jesteśmy sponsorem IRONMAN Poland Tour
Miesiące ciężkiej pracy, dużo nieprzewidzianych sytuacji wymagających natychmiastowej reakcji, umiejętność planowania, mnóstwo detali do dopracowania, nierzadko trudna trasa do przebycia, a na końcu – ogromna satysfakcja.
Aktualności Nagroda Lidera Logistyki dla VGL Group
Po raz siedemnasty wręczone zostały najważniejsze nagrody polskiej logistyki – 4 grudnia 2018 r. poznaliśmy laureatów programu badawczego – Operator Logistyczny Roku. W tym roku nagroda Lidera Logistyki w kategorii Kompleksowość Usług trafiła do VGL Group.
Aktualności VGL Group laureatem nagrody „Lider HR 2019”
Po raz trzeci VGL Group została uznana za „ Lidera HR” w ogólnopolskim programie z obszaru human resources „ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA”. Nagroda przyznawana w wyżej wymienionym konkursie ...
Aktualności PEPCO Poland przedłuża współpracę z VGL Group
Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma PEPCO Poland przedłużyła kontrakt na obsługę logistyczną ze spółką Ligentia Polska - stanowiącą część VGL Group.   PEPCO Poland p...
Aktualności Zarząd VGL Group sp. z o.o. informuje o objęciu 40 % udziałów w spółce przez 21 Concordia.
Zarząd VGL Group sp. z o.o. informuje o objęciu 40 % udziałów w spółce przez 21 Concordia, fundusz private equity z grupy 21 Partners. 21 Concordia zarządza środkami o wartości 100 milionów...
Aktualności Nowy inwestor w VGL GROUP
Z satysfakcją informujemy, że w efekcie zainicjowanego w czerwcu 2017 roku projektu w dniu 7 maja podpisana została przedwstępna umowa, na mocy której fundusz private equity 21 Concordia zarządz...
Aktualności VGL Group Partnerem Logistycznym ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA
    Firm VGL Group już po raz drugi została oficjalnym Partnerem Logistycznym imprezy Enea Ironman 70.3 Gdynia. W ramach współpracy nasza firma odpowiedzialna będzie za organizację ...
Aktualności Gazele Biznesu 2017- VGL Group zdobywcą 4 nagród
Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy 4 nagrody w rankingu \"Gazele Biznesu 2017\" dla spółek z naszej Grupy. Spóki, które zostały wyróżnione za wysokie pozycje w rankingu krajowy...
Aktualności VGL Group Liderem Logistyki- Operator Logistyczny Roku 2017
W dniu 7 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XVI edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017.   Nagrodę...
Aktualności Partnerstwo VGL Group i Szkoły Głównej Handlowej w Warszwie
W listopadzie rozpoczęliśmy współpracę z SGH. 6 listopada poprowadziliśmy zajecia z negocjacji dla międzynarodowej grupy studentów. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się ze studenta...
Aktualności Kontrakt z firmą Esotiq & Henderson przedłużony na 3 kolejne lata.
We wrześniu przedłużyliśmy na kolejne 3 lata kontrakt z jednym z kluczowych klientów naszego Centrum Dystrybucyjnego - firmą Esotiq & Henderson. Nowa umowa obejmuje obsługę magazynową, o...
Aktualności Relacja z imprezy ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA
Mija miesiąc od zakończenia wydarzenia Enea Ironman 70.3 Gdynia. Jako VGL Group podjęliśmy się organizacji całej logistyki wydarzenia i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej wyjątkow...
Aktualności 19 dni do rozpoczęcia imprezy ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA
Przygotowania do zawodów ENEA IRONMAN 70.3 Gdynia trwają! My również przygotowujemy się do wydarzenia- nasi Pracownicy pracują nad wszystkimi aspektami logistycznymi imprezy. Zapraszamy do nas...
Aktualności Student Maritime Conference 2017- wspieramy studentów Akademii Morskiej
W dniach 23-25 kwietnia 2017 na Akademii Morskiej w Gdyni odbyła się IX edycja „Student Maritime Conference” organizowana przez Akademię Morską oraz Koło  Naukowe Transportu i Logistyki TRAN...
Aktualności Kolejny sezon gramy z SEAHAWKS GDYNIA
Z radością możemy ogłosić, że ponownie zostaliśmy sponsorem drużyny SEAHAWKS GDYNIA – aktualnych wicemistrzów Polski w futbolu amerykańskim.  Jest nam niezmiernie miło, że mamy swój sk...
Aktualności VGL Group partnerem logistycznym gdyńskiego triathlonu
VGL Group został partnerem logistycznym prestiżowych zawodów triathlonowych na licencji World Triathlon Corporation, które w tym roku odbędzie się w Gdyni.   Oznacza to, że nasza firma b...
Aktualności VGL Group z tytułem Lider HR 2017
VGL Group został laureatem programu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2017.   Jest to ogólnopolski program promocyjny z obszaru HR. Jego celem jest upowszechnienie oraz propagowanie poz...
Aktualności Nowa siedziba VGL Group już we wrześniu
Nasze plany właśnie stały się faktem. Z dużą przyjemnością możemy poinformować, że podpisaliśmy z trójmiejskim developerem Invest Komfort przedwstępną umowę zakupu ponad 2000m2 powierz...
Aktualności Gazele Biznesu dla spółek Grupy VGL
Dwie ze spółek z Grupy VGL – VGL Road i Ligentia – znalazły się w gronie Gazel Biznesu 2016 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na...
Aktualności VGL laureatem Diamentów Forbesa 2017
Miło nam poinformować, że dwie spółki wchodzące w skład Grupy VGL - VGL Road oraz VGL Sp. z o.o. -  znalazły się w gronie „Diamentów Forbesa 2017”   VGL Road zajęła 3 miejsce n...
Aktualności Nietypowy ładunek ponadgabarytowy
Nasz zespół Project Cargo odpowiadał za realizację wysyłki  przykuwającego uwagę ładunku ponadgabarytowego. Były to  elementy suwnicy transportowane do Hiszpanii. Ich najdłuższy element l...
Aktualności Publikacja ekspercka na łamach TSL Biznes
W listopadowym numerze branżowego magazynu TSL Biznes został opublikowany artykuł ekspercki autorstwa jednego z prezesów VGL Group, Marcina Gruchały.   Publikacja jest poświęcona szeroki...
Aktualności Centrum dystrybucyjne VGL Group z dodatkowymi 3500 mkw.
Od października Centrum Dystrybucyjne VGL Group zostało powiększone o dodatkowe 3 500 mkw. Oznacza to, że na chwilę obecną łączna powierzchnia magazynowa jaką obsługujemy to aż 12 000 mkw...
Aktualności VGL Group współorganizatorem LOGISTICS LEADERSHIP SUMMIT
Razem z armatorem Hapag Loyd i Bankiem Zachodnim WBK byliśmy organizatorami pierwszej edycji konferencji LOGISTICS LEADERSHIP SUMMIT, która odbyła się 7 października w hotelu Sheraton w Sopocie. ...
Aktualności Kolejny sezon wspieramy klub piłkarski Arka Gdynia
Z przyjemność możemy ogłosić, że w rozpoczętym niedawno sezonie 2016/2017 piłkarskiej Ekstraklasy nadal będziemy wspierać klub Arka Gdynia. To już kolejny sezon z rzędu, w którym jeste...
Aktualności Pozostajemy partnerem logistycznym PEPCO Poland przez kolejne trzy lata
Ligentia, spółka działająca pod flagą VGL Group, w 2013 r. została wyłoniona w przetargu na obsługę logistyczną PEPCO Poland, sieci marketów odzieżowo-przemysłowych w Polsce. Przez ostatn...
Aktualności Wsparliśmy Festyn Rodzinny Miasta Gdynia z okazji Dnia Dziecka
Zostaliśmy sponsorem głównym Festynu Rodzinnego organizowanego przez Miasto Gdynia z okazji Dnia Dziecka w Parku Rady Europy.   Podczas festynu każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a bog...
Aktualności Komentujemy najnowsze trendy
Na stronie branżowego serwisu Log4.pl oraz w najnowszym wydaniu Elektronicznego Magazynu Informacji Logistycznej (04/2016) Marcin Gruchała podzielił się swoją wiedzą na temat rosnącej sieci po...
Aktualności Case study naszego klienta na łamach TSL Biznes
W kwietniowym numerze branżowego magazynu TSL Biznes (04/2016) zostało opublikowane case study prezentujące korzyści z outsourcingu usług logistycznych realizowanych dla jednego z naszych klient...
Aktualności Kolejny sezon wspieramy Seahawks Gdynia
 SEAHAWKS GDYNIA to ubiegłoroczni mistrzowie Polski w futbolu amerykańskim. Jest to również najbardziej utytułowana drużyna i jedna z najstarszych drużyn w Polsce w tej dyscyplinie sportowe...
Aktualności Społeczna odpowiedzialność biznesu VGL Group – raport 2015
Jako firma jesteśmy bardzo aktywni w obszarze działań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Polityka VGL Group w tym zakresie skupia się w szczególności na dwóch dziedzinach: ...
Aktualności Gramy dalej z Arką Gdynia
Z przyjemnością ogłaszamy, że kolejny rok z rzędu VGL Group jest oficjalnym sponsorem pierwszoligowego klubu piłki nożnej Arka Gdynia. Będziemy wspierali klub również w rundzie wiosennej sez...
Aktualności Otwarcie oddziału w Olsztynie
Olsztyński oddział firmy oferuje usługi z zakresu transportu drogowego.   Zespół VGL Group w Olsztynie to grupa specjalistów w dziedzinie spedycji drogowej oferujących w szczególności ...
Aktualności VGL Group wyróżnione podczas XVI Gali Logistyki Transportu i Produkcji 2015
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"]Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to doroczne święto branży TSL i największe tego typu wydarzenie w Polce. Jest to również podsumowan...
Aktualności Nowy oddział w Toruniu
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"]VGL Road nie przestaje się rozwijać – do naszej sieci dołączył też Toruń. 5779...
Aktualności VGL Group uzyskało International Freight Forwarding Class A License
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"]VGL China Co., Ltd.– spółka VGL Group, oficjalnie uzyskała licencje biznesową klasy A, która upoważnia do prowadzenia działalności spe...
Aktualności Nowa strona internetowa VGL Group
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"]Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową VGL Group. Dostępną pod adresem www.vgl-group.com. ...
Aktualności VGL Group wyróżnione w Rankingu TSL 2015
VGL Group zdobyło trzecie miejsce, aż w dwóch kategoriach Rankingu TSL 2015. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Dynamika Przychodów TSL 2014 orazPrzychody ze sprzedaży podstawowej TSL 2014 w...
Aktualności Dyrektorzy VGL Group na WSAiB
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"] 16 i 17 maja w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, w ramach kierunku Logistyka Przedsiębiorstw Produkcyjnych i Spedycyjnych od...
Aktualności Nowe biura w Chinach
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"]Z przyjemnością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator logistyczny otwieramy w pełni licencjonowane, nowe biura w Chinach. 53...
Aktualności VGL Road we Wrocławiu
Siódma lokalizacja biura VGL ROAD w Polsce!
Aktualności VGL Group sponsorem lokalnego klubu piłki nożnej – Arka Gdynia
Z wielką satysfakcją możemy ogłosić, że sukcesem zakończyły się rozmowy VGL Group z klubem piłki nożnej Arka Gdynia. Zostaliśmy oficjalnym sponsorem pierwszoligowego klubu z Gdyni. 5632...
Aktualności VGL Group sponsorem Seahawks Gdynia
[vc_row][vc_column][vc_column_text margin_bottom=\"32\"]Z radością możemy ogłosić, że ponownie zostaliśmy oficjalnym sponsorem drużyny SEAHAWKS GDYNIA – aktualnych mistrzów Polski w futbolu...
Aktualności Szlachetna Paczka 2014
Wzięliśmy udział w akcji „Szlachetna Paczka 2014″. Co roku, w atmosferze zbliżających się świąt organizujemy firmową zbiórkę na rzecz wybranej rodziny. Ta niezwykła inicjatywa, która ...
Aktualności Otwarcie oddziałów VGL Road w Kielcach i Poznaniu
Z przyjemnością informujemy Państwa o nowo otwartych działach drogowych w Kielcach i Poznaniu. 1788...
Aktualności VGL Group sponsorem akcji Damy Szpik
Dnia 8 kwietnia 2014 roku odbyła się 3 edycja akcji „Damy Szpik”. 5642...
Aktualności VGL Group Dzieciom
Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR) obejmuje wiele aspektów działalności , między innymi działalność charytatywną ukierunkowaną na najbardziej potrzebujących, w tym...
Aktualności VGL Group patronem kierunku Logistyka na WSAiB w Gdyni
Objęliśmy patronatem kierunek - Logistyka Przedsiębiorstw Produkcyjnych i Spedycyjnych, w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. 3299...
Aktualności Transport jachtów motorowych, na Hong Kong International Boat Show
VGL Group miała przyjemność zrealizować  zlecenie transportu dwóch jachtów motorowych o wartości ponad 1 miliona PLNdla swojego partnera z Hong Kongu. Oba jachty w pierwszych dniach grudnia b...