Home / Aktualności / Nagroda Lidera Logistyki dla VGL Group

Po raz siedemnasty wręczone zostały najważniejsze nagrody polskiej logistyki – 4 grudnia 2018 r. poznaliśmy laureatów programu badawczego – Operator Logistyczny Roku. W tym roku nagroda Lidera Logistyki w kategorii Kompleksowość Usług trafiła do VGL Group.


Uroczystość ogłoszenia wyników badania odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie w obecności przedstawicieli najważniejszych firm z branży TSL, którzy uczestniczyli w dorocznej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku.


Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Kolejny rok z rzędu do VGL Group trafia nagroda z tego rankingu. Cieszy fakt, że jest to jedno z najważniejszych wyróżnień w branży TSL, a listę nagrodzonych wyłania się właśnie na podstawie opinii klientów zebranych w formie wywiadów jakościowych.

widebox
widebox

Nagrodę podczas gali odebrał Paweł Todorow, Board Member Sea & Air Sales.