Home / Aktualności / Jesteśmy sponsorem IRONMAN Poland Tour

Miesiące ciężkiej pracy, dużo nieprzewidzianych sytuacji wymagających natychmiastowej reakcji, umiejętność planowania, mnóstwo detali do dopracowania, nierzadko trudna trasa do przebycia, a na końcu – ogromna satysfakcja. Tak wygląda codzienność pracy logistyka, ale także wysiłek uczestnika zawodów IRONMAN 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Widząc owe podobieństwa, podjęliśmy decyzje o rozszerzeniu współpracy z firmą Sport Evolution.

widebox

Mimo zmiany roli, nie zmienia się nasza funkcja jako partnera logistycznego tego wydarzenia.  W naszych rękach pozostaje koordynacja łańcucha dostaw zaplecza logistycznego całego eventu – w skład projektu wchodzą m.in.: działania w zakresie organizacji i optymalizacji transportów drogowych, zarówno tych przed zawodami, jak również transporty powrotne po zawodach, operacje magazynowe czy  organizacja punktów odżywiania na trasie rowerowej oraz biegowej. Przed nami dwie edycje zawodów na terenie naszego kraju.

widebox

Ubiegłoroczne doświadczenia pozwoliły nam pójść o krok dalej, by w tym roku rozwinąć naszą współpracę do roli Sponsora: - Jesteśmy firmą, która swoje korzenie ma właśnie w Gdyni. To tutaj  19 lat temu swoje pierwsze kroki biznesowe stawiali założyciele firmy liczącej dziś przeszło 550 pracowników w 19 lokalizacjach w Polsce i na świecie. Kiedy 3 lata temu otrzymaliśmy zapytanie o wsparcie logistyki tak prestiżowego wydarzenia dla Gdyni, wiedzieliśmy, że będzie to owocna współpraca – mówi Katarzyna Jankowska z VGL Group. – Do udziału w zawodach zaprosiliśmy wielu naszych Klientów i Partnerów Biznesowych oraz Pracowników związanych ze sportem, również z triathlonem. Wspólnie stworzyliśmy drużynę, z ramienia której w IRONMAN wystartowało kilkudziesięciu zawodników. Partnerstwo przy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia to nie tylko ogromne wyzwanie operacyjne, ale również niesamowita radość i „team spirit”.

widebox
widebox

Eksperci Logistyki VGL GROUP nie tylko kompleksowo wspierają zaplecze logistyczne imprezy,  ale także aktywnie uczestniczą w samym wydarzeniu jako zawodnicy oraz wolontariusze. W gdyńskich zawodach weźmie udział liczna reprezentacja #teamVGL, złożona z pracowników i partnerów firmy.