Home / Aktualności HR / Jak obchodzimy Święta w VGL Group?
CHRISTMAS CHALLENGE

Jak co roku, nasi Pracownicy otrzymali wyzwanie świąteczne, w którym udział mogły wziąć chętne zespoły. W poprzednich latach tworzyliśmy drzewka świąteczne, piniaty czy kartki. W tym roku poprzeczka była bardzo wysoko,  ponieważ zadaniem było zbudowanie od zera nowego pojazdu świętego Mikołaja. Żeby było jeszcze trudniej – do pojazdu musiały zmieścić się dwie osoby.
Sami zobaczcie co wymyślili nasi kreatywni Pracownicy ? Niektóre pojazdy nawet się poruszały!
IMPREZA ŚWIĄTECZNA

W Mikołajki zorganizowaliśmy imprezę świąteczną dla Pracowników z Całej Polski. Ponad 300 osób stawiło się w hotelu Marriott i jak zawsze bawiliśmy się do samego końca!
ODWIEDZIŁ NAS MIKOŁAJ

Jak zawsze byliśmy bardzo grzeczni i odwiedził nas Święty Mikołaj. Pod choinką zabrakło miejsca, więc każdy Pracownik otrzymał upominek na swoje biurko. Zdecydowanym hitem były nasze firmowe skarpetki. Może wprowadzimy je jako element obowiązkowego dresscode’u? ?
ŚWIĄTECZNA POMOC DLA DZIECI

Święta to dla większości zabawa, prezenty i wspaniały czas spędzony z rodziną. Warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o osobach, dla których święta są trudnym czasem. Do takich osób na pewno należą mieszkańcy Domów Dziecka, dlatego co roku organizujemy świąteczną zbiórkę i przed wigilią dostarczamy paczki pełne wymarzonych prezentów. Ze wszystkich firmowych tradycji to właśnie ta jest naszą ulubioną.