Home / Aktualności / Eksperci logistyki wspierali kibiców triathlonu
Nasi eksperci zorganizowali nie tylko całe zaplecze logistyczne Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, ale także zadbali o organizację dopingu dla kibiców i zawodników wbiegających na metę. Zobaczcie jakie emocje towarzyszyły im podczas tego wydarzenia!

Triathlon to sport dla wytrwałych, a jego nieodłączną częścią są wierni i równie zaangażowani kibice. „Ludziom z żelaza”  często towarzyszą całe rodziny dopingujące swoich bohaterów. W atmosferze rodzinnego święta i sportowej euforii odbył się również gdyński start w dniach 09 -11.08.2019r. Zawody te słyną nie tylko z niezwykłych kibiców, ale także niezwykłej scenerii – zawodnicy pływają w Zatoce Gdańskiej, przemierzają malowniczą trasę rowerową po Kaszubach oraz trasę biegową w centrum Gdyni, aby dotrzeć na metę na plaży.
Przygotowanie zaplecza logistycznego dla jednego z największych wydarzeń triathlonowych w Europie jest nie lada wyzwaniem. To wiele ogniw łańcucha, które należy odpowiednio przygotować i zabezpieczyć. W tym roku do tego projektu dodaliśmy kolejne, którym jest wsparcie kibiców i zawodników. Dlatego przygotowaliśmy akcję, w której mieli okazję pokazać jak dopingują swoich najbliższych, a sami zawodnicy prezentowali jak cieszą się z osiągniętego sukcesu – te momenty postanowiliśmy dla nich uwiecznić na zdjęciach.

Zobaczcie sami, jakie emocje towarzyszyły podczas ostatniej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Aby obejrzeć pełną galerię zdjęć – zapraszamy na profil VGL Group na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ