Home / Dla Kontrahenta
Od 20 lat dostarczamy naszym klientom
kompleksowe rozwiązania logistyczne.
DOPASOWUJEMY ROZWIĄZANIA NA MIARĘ
Do każdego transportu podchodzimy indywidualnie - gwarantujemy skuteczność i efektywność oferowanych rozwiązań przez ich odpowiednie dopasowanie.
GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU
Jesteśmy operatorem logistycznym dla największych polskich i globalnych marek - wybierz jak inni stabilne partnerstwo oraz bezpieczeństwo transportu.
ROZWIĄZANIA W OPARCIU O WIEDZĘ NASZYCH EKSPERTÓW
Nasz zespół tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w logistyce. Współpracując z nami zyskujesz dostęp do ich wiedzy oraz masz pewność, że oferowane rozwiązania są dopasowane do Twoich potrzeb.
Nasze doświadczenie
Nasze doświadczenie
W codziennej pracy opieramy się nie tylko na naszej wieloletniej wiedzy logistycznej. Patrzymy na przód i kierujemy się innowacjami, do dopasowanych rozwiązań dostarczamy nowoczesne narzędzia systemowe umożliwiające prezentację danych w czasie rzeczywistym, abyś miał bieżący i całościowy wgląd w proces. Korzystaj z naszego doświadczenia, które rozwijaliśmy podczas współpracy z globalnymi i europejskimi markami.
Oferta na miarę
Niezależnie w jakiej branży pracujesz na codzień i co transportujesz. Dysponujemy odpowiednią flotą i rozwiązaniami. Nasza działalność nie ma ograniczeń - zarówno pod względem obszaru, jak i obsługiwanej branży. Oferowane przez nas kompleksowe rozwiązania doceniają liderzy kilku sektorów, a my możemy z pewnością nazywać się ekspertami logistyki ze szczególną specjalizacją  w poniższych obszarach.
Oferta na miarę
SPECJALIZUJEMY SIĘ W OBSŁUDZE BRANŻ:
resize
RETAIL & FASHION
resize
HOME & FURNITURE
resize
FOOD & BEVERAGE
resize
PAPER & PACKAGING
resize
ELECTRONICS
resize
AUTOMOTIVE
Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi ekspertami i dowiedz się, jak możemy Cię wesprzeć!

    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O VGL SOLID GROUP: