Home / Aktualności HR
Aktualności HR Managerowie VGL Solid Group szkolą się w autorskiej „AKADEMII LIDERA”.
Akademia Lidera VGL Solid Group to autorski program rozwojowy dla managerów, w którym biorą udział wszyscy liderzy zespołów, a poprzedza go „Ocena 360 ° ”. Na czym polega i jakie kompetencje rozwija u naszych managerów oraz team leaderów?
Aktualności HR „RAZEM DO PRACY”, czyli firmowy carpooling VGL Solid Group.
Projekt carpoolingowy "Razem do pracy" jest realizowany w VGL Solid Group od 2020r. Firma zachęca w nim i promuje wspólne dojazdy do pracy. Łączenie kierowców i pasażerów wspiera dedykowana aplikacja, a w każdym miesiącu dla najaktywniejszych kierowców i pasażerów, co miesiąc przewidziano atrakcyjne nagrody tj. bony do sklepów, karty paliwowe czy spa dla auta.
Aktualności HR Bliżej Pracownika – jak wprowadzać zmiany w działaniach HR dla branży TSL?
Z jakim obrazem Pracownika borykamy się aktualnie jako HR-owcy? Aktualne kierunki zmian i problemy już zostały zdiagnozowane w bardzo ciekawym badaniu, z którym każdy niezależnie od roli powinien się zapoznać… Nadszedł czas, aby wprowadzić zmiany i zacząć na nie reagować? Jak to zrobić? Proponuję, aby pójść drogą, którą obraliśmy w VGL Solid Group - sprawdźcie!
Aktualności HR WSPÓŁDZIELNIA VGL – nie kupuj! Wypożyczaj!
Zainspirowani ogólnoświatowym trendem share economy postanowiliśmy w VGL uruchomić WSPÓLDZIELNIĘ! Miejsce, które pozwoli Pracownikom skorzystać z produktów, które nie są potrzebne do codziennie, ale „od święta”. Jeżeli jesteście ciekawi, jak to działa – zapraszamy do artykułu!
Aktualności HR VGL Bookcrossing – współdzielimy wolną literaturę!
W dniu Ogólnopolskiego Święta Wolnej Literatury uruchomiliśmy projekt VGL Bookcrossing, który ma na celu promocję czytelnictwa i wolnej literatury!
Aktualności HR Benefity w VGL Group – podsumowanie programów i akcji w 2020r.
Jakie benefity oferuje nasza firma? Dla ułatwienia prezentujemy podsumowanie działań Pracowniczych oraz wdrożonych świadczeń pozapłacowych, które przygotowaliśmy dla naszego Zespołu w 2020r. Sprawdź, co na Ciebie czeka?
Aktualności HR Praca w VGL Group i porady dla nowozatrudnionych – okiem wieloletnich Pracowników
Podjęcie decyzji o zmianie pracy to wielki krok w nowe… nowe otoczenie, nowe zadania, nowe wyzwania, nowi Koledzy i nowe Koleżanki, niekiedy nowa branża. Nowe nie musi oznaczać nieznane – sprawdź, jaki jest nasz sposób na wprowadzanie w świat ekspertów logistyki.
Aktualności HR Pierwsze tygodnie pracy w VGL Group – czego możesz się spodziewać?
Podjęcie decyzji o zmianie pracy to wielki krok w nowe… nowe otoczenie, nowe zadania, nowe wyzwania, nowi Koledzy i nowe Koleżanki, niekiedy nowa branża. Nowe nie musi oznaczać nieznane – sprawdź, jaki jest nasz sposób na wprowadzanie w świat ekspertów logistyki.
Aktualności HR Eksperci od kulis: Poznaj ludzi tworzących VGL Group
Jak wygląda codzienna praca w logistyce? Kim są ludzie tworzący zespół VGL Group? Jakie są ich historie i ścieżki kariery, którymi przechodzili? Swoje historie w serii filmów opowiedział m.in. młody Team Leader w dziale Spedycji Drogowej, a także jeden z członków Zarządu, który rozpoczynał swoją karierę jako praktykant. Jakie mity, dzięki tej produkcji udało się obalić pracownikom VGL Group?
Aktualności HR Jak obchodzimy Święta w VGL Group?
Grudzień to czas otoczony wyjątkową świąteczną atmosferą. W VGL GROUP już od wielu lat wspólnie celebrujemy ten specjalny poprzez nasze firmowe tradycje. Zobaczcie sami jak obchodzimy okres świąteczny w naszej firmie.
Aktualności HR Christmas Party w kinowym wydaniu
Był czerwony dywan, gwiazdy i fotoreporterzy, a co najważniejsze Gala Oscarów VGL Group. Zobaczcie jak bawiliśmy się na tegorocznym Christmas Party!
Aktualności HR Eksperci od kulis: GOTOWE NA…CHIŃSKI NOWY ROK!
Jaki status mają przygotowania do Chińskiego Nowego Roku w Dziale Importu w Operacjach Morskich? Wszystkie siły zmobilizowane! Przy okazji tej wymagającej „operacji” zajrzyjcie do nas! Zobaczcie, jak wygląda codzienna praca tego teamu oraz ich work-life balance?
Aktualności HR Eksperci od kulis: ADMINISTRACJA BEZ TAJEMNIC
Czy podjęcie pracy w administracji to dobry początek kariery zawodowej? O tym opowie Wam Magda, która swoją drogę w tym dziale rozpoczynała od stażu. Z kolei dzisiaj zaprasza Was już do swojego zespołu!
Aktualności HR Eksperci od kulis: SIŁA KOBIET W SPEDYCJI MORSKIEJ | TEAM EXPORT DRY
Czy można pogodzić macierzyństwo z pracą? Jak radzić sobie w morzu obowiązków? Morze jest tu nie przypadkowe… to jej żywioł! Rodzinny i zawodowy! Odkryj tajemnice sukcesu, kulisy pracy w spedycji morskiej i poznaj zespół EXPORT DRY z naszą koleżanką Alicją!
Aktualności HR Eksperci od kulis: KARIERA W SPRZEDAŻY
Czy warto podejmować praktyki? Historia Pawła, naszego Dyrektora Sprzedaży i Członka Zarządu właśnie od tego się zaczęła. A jak przebiegła dalej? Zdradziliśmy tylko fragment kulis jego kariery, o reszcie przekonajcie się sami!
Aktualności HR Eksperci od kulis: SPEDYTOR DROGOWY
Czy można mieć 22 lata i zarządzać zespołem? Poznaj historię, która opowiada o tym jak tego dokonać. Zwiedź świat spedycji razem z naszym kolegą Gabrielem!
Aktualności HR Ruszamy RAZEM DO PRACY
Uruchomiliśmy pierwszą edycję projektu promującego wspólne dojazdy do pracy. W trosce o ekologię, na przekór korkom i zatłoczonym parkingom. Niecodzienną inicjatywę Pracowników wspiera firmowy konkurs! Co można wygrać?
Aktualności HR Dzień Chłopaka w VGL Group
Z okazji święta męskiej części naszego zespołu – nie mogło zabraknąć życzeń i upominków! Wszystkiego Męskiego Panowie!
Aktualności HR VGL na wakacjach
Za nami czas wakacji i urlopów, ale w VGL Group znaleźliśmy sposób, aby zatrzymać z nich najciekawsze momenty i wspomnienia! Zobaczcie sami jak to robimy!
Aktualności HR Wspólne świętowanie w VGL Group
Wszyscy znamy tradycję przynoszenia słodkiego poczęstunku z okazji urodzin, awansów, ślubu do pracy… ten sposób na integrację z zespołem, jest jednym z najbardziej znanych rytuałów na celebrowanie ważnych dla pracowników wydarzeń. W VGL Group poszliśmy o krok dalej i wypracowaliśmy nasz własny sposób na wspólnie świętowanie.
Aktualności HR Enea IRONMAN 70.3 Gdynia okiem zawodników #teamVGL
Tegoroczny start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia #teamVGL może zaliczyć do udanych. Mamy kilka powodów do świętowania sukcesu i parę komentarzy podsumowujących zawody!
Aktualności HR Poznaj triathlonowy #teamVGL
Jeżeli myślicie, że udział w triathlonie jest poza Waszym zasięgiem…to koniecznie musicie poznać naszych Pracowników i ich historie. W naszym zespole znaleźli się zarówno sportowi wyjadacze, jak i spełniający swoje postanowienia noworoczne amatorzy. Jak przygotowują się do startów i co ich skłoniło do udziału w zawodach z cyklu IRONMAN?
Aktualności HR Operacje morskie w terenie
Dzięki specjalnemu zaproszeniu od naszego Partnera w operacjach morskich - armatora MAERSK, część zespołu naszych ekspertów mogła gościć na jednym z jego statków.
Aktualności HR Podium Zespołu Operacji Morskich na Regatach Shipco
Za nami druga edycja regat organizowanych przez naszego Partnera SHIPCO TRANSPORT. Nasz zespół zakończył je zajmując miejsce na podium i to po raz kolejny! Jesteśmy specjalistami nie tylko od spedycji morskiej, ale także od morskich wypraw… Nasz zespół udowodnił, że zna się na operacjach morskich nie tylko w teorii!
Aktualności HR Impreza integracyjna
To już tradycja – co roku w pierwszy piątek czerwca pracownicy VGL Group ze wszystkich oddziałów spotykają się nad morzem, by na jeden dzień oderwać się od codzienności. Tym razem imprezie towarzyszył hawajski klimat – nie zabrakło kwiatowych girland, hamaków, tańców hula i piasku w butach.
 
POKAŻ WIĘCEJ