Home / Aktualności HR
Aktualności HR Wspólne świętowanie w VGL Group
Wszyscy znamy tradycję przynoszenia słodkiego poczęstunku z okazji urodzin, awansów, ślubu do pracy… ten sposób na integrację z zespołem, jest jednym z najbardziej znanych rytuałów na celebrowanie ważnych dla pracowników wydarzeń. W VGL Group poszliśmy o krok dalej i wypracowaliśmy nasz własny sposób na wspólnie świętowanie.
Aktualności HR Enea IRONMAN 70.3 Gdynia okiem zawodników #teamVGL
Tegoroczny start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia #teamVGL może zaliczyć do udanych. Mamy kilka powodów do świętowania sukcesu i parę komentarzy podsumowujących zawody!
Aktualności HR Poznaj triathlonowy #teamVGL
Jeżeli myślicie, że udział w triathlonie jest poza Waszym zasięgiem…to koniecznie musicie poznać naszych Pracowników i ich historie. W naszym zespole znaleźli się zarówno sportowi wyjadacze, jak i spełniający swoje postanowienia noworoczne amatorzy. Jak przygotowują się do startów i co ich skłoniło do udziału w zawodach z cyklu IRONMAN?
Aktualności HR Operacje morskie w terenie
Dzięki specjalnemu zaproszeniu od naszego Partnera w operacjach morskich - armatora MAERSK, część zespołu naszych ekspertów mogła gościć na jednym z jego statków.
Aktualności HR Podium Zespołu Operacji Morskich na Regatach Shipco
Za nami druga edycja regat organizowanych przez naszego Partnera SHIPCO TRANSPORT. Nasz zespół zakończył je zajmując miejsce na podium i to po raz kolejny! Jesteśmy specjalistami nie tylko od spedycji morskiej, ale także od morskich wypraw… Nasz zespół udowodnił, że zna się na operacjach morskich nie tylko w teorii!
Aktualności HR Impreza integracyjna
To już tradycja – co roku w pierwszy piątek czerwca pracownicy VGL Group ze wszystkich oddziałów spotykają się nad morzem, by na jeden dzień oderwać się od codzienności. Tym razem imprezie towarzyszył hawajski klimat – nie zabrakło kwiatowych girland, hamaków, tańców hula i piasku w butach.