Spedytor Drogowy

Lokalizacja:

Gdynia, Kraków, Szczecin, Kielce, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gliwice, Rzeszów, Olsztyn, Oleśnica, Konin
WYMAGANIA:

  • minimum roczne, poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego, oraz innych języków (mile widziane),
  • umiejętność nawiązywania, oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami,
  • znajomość pakietu Office i obsługi komputera,
  • zorientowanie na cel, posiadającą umiejętność działania pod presją czasu.

OBOWIĄZKI:

  • budowanie, oraz utrzymywanie owocnych relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi,
  • planowanie i organizacja spedycji drogowej przejazdów krajowych / międzynarodowych,
  • monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych, oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg,
  • optymalizacja kosztów transportu (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu),
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych,
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami drogowymi,
  • raportowanie wyników operacyjnych.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę),
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa, plus atrakcyjny system premiowania),
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • system świadczeń dodatkowych (pakiet medyczny lub sportowy)

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz List Motywacyjny na adres:
    recruitment@vgl-group.com
  • W temacie wiadomości prosimy wpisać „Spedytor + nazwę miasta”.
  • W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko Spedytora Drogowego przez VGL Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 dni, oznacza to niezakwalifikowanie Twojej aplikacji do procesu rekrutacyjnego.
W przypadku, gdy pozytywnie przeszedłeś wstępną selekcję, nasz dział rekrutacji umówi Cię na spotkanie z przełożonym działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w formie standardowej lub w formie prezentacji studium przypadku o którego temacie i treści zostaniesz poinformowany odpowiednio wcześniej.
Po rozmowie kwalifikacyjnej zawsze otrzymujesz informację zwrotną, co do zasady w ciągu 2 tygodni, ale jeśli nie otrzymałeś jej w tym czasie, to oznacza że nie podjęliśmy jeszcze decyzji i poinformujemy Cię jak tylko dokonamy wyboru. W przypadku pozytywnej odpowiedzi przedstawimy Ci warunki zatrudnienia w rozmowie telefonicznej i jeśli je przyjmiesz zaprosimy Cię do podpisania listu intencyjnego.