Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Lokalizacja:

Gdańsk
WYMAGANIA
  • Minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe w zakresie logistyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów magazynowych i procedur celnych
  • Gotowość do pracy II-zmianowej,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość obsługi programów MS Office w szczególności Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI:
  • Obsługa programu magazynowego WMS
  • Prowadzenie ewidencji celnej towarów
  • Nadzór nad systemowym przebiegiem procesów magazynowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i transportowej, wprowadzanie i wystawianie dokumentów
  • Sporządzanie raportów i zestawień w Excel
  • Terminowe wykonywanie zadań
OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Miłą atmosferę w pracy.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz List Motywacyjny na adres:
    recruitment@vgl-group.com
  • W temacie wiadomości prosimy wpisać „ Specjalista ds. gospodarki magazynowej ”.
  • W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133,poz.883)”
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 dni, oznacza to niezakwalifikowanie Twojej aplikacji do procesu rekrutacyjnego.
W przypadku, gdy pozytywnie przeszedłeś wstępną selekcję, nasz dział rekrutacji umówi Cię na spotkanie z przełożonym działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w formie standardowej lub w formie prezentacji studium przypadku o którego temacie i treści zostaniesz poinformowany odpowiednio wcześniej.
Po rozmowie kwalifikacyjnej zawsze otrzymujesz informację zwrotną, co do zasady w ciągu 2 tygodni, ale jeśli nie otrzymałeś jej w tym czasie, to oznacza że nie podjęliśmy jeszcze decyzji i poinformujemy Cię jak tylko dokonamy wyboru. W przypadku pozytywnej odpowiedzi przedstawimy Ci warunki zatrudnienia w rozmowie telefonicznej i jeśli je przyjmiesz zaprosimy Cię do podpisania listu intencyjnego.