Home / O Firmie
ONE COMPANY,
ONE GOAL,
CUSTOMER FIRST.
To zdanie najlepiej opisuje naszą działalność i przyświeca nam od początku założenia VGL Solid Group. Jesteśmy zespołem ekspertów i jako jeden z największych operatorów logistycznych w kraju stale rozwijamy nasze kompetencje wspierając naszych partnerów w transportach, odprawach celnych i magazynowaniu.
VGL SOLID GROUP Struktura Grupy
resize
SEA - AIR - RAIL
resize
SUPPLY CHAIN
resize
ROAD
resize
DISTRIBUTION
resize
CUSTOMS AGENCY
HISTORIA VGL SOLID GROUP
ONE COMPANY
ONE COMPANY
Jesteśmy drużyną, którą tworzy już ponad 500 pracowników w ramach kilku zespołów produktowych w całej Polsce. Dzięki ich wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu ładunki naszych klientów, codziennie bezpiecznie docierają do miejsca swojego przeznaczenia.
ONE GOAL
Codziennie współpracujemy z największym zaangażowaniem dla satysfakcji naszych klientów. Wszystkie zespoły VGL Solid Group wspólnie tworzą kompleksową ofertę dla transportu towarów i optymalizacji jego kosztów.
ONE GOAL
CUSTOMER FIRST
CUSTOMER FIRST
Od lat jesteśmy partnerami zarówno małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych sieci i korporacji. Wszystkie zgromadzone doświadczenia łączą się w najwyższych standardach obsługi, a potrzeby Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.
JESTEŚMY EKSPERTAMI LOGISTYKI Nie tylko bezpieczny, terminowy transport jest potwierdzeniem naszej skuteczności i kompetencji. Najlepszymi dowodami są: stale powiększające się grono klientów oraz najważniejsza nagroda branży logistycznej. Od kilku lat cieszymy się tytułem Operatora Logistycznego Roku.
ZOBACZ TAKŻE: