KARIERA W VGL GROUP

Zaplanuj swoją karierę z najlepszymi

Down

Poznaj nasze wartości

Rozwój

Stawiamy na przyjazne i kreatywne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi każdego pracownika – bez względu na stanowisko czy dział, w którym pracuje.

Wierzymy, że tylko dzięki podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowej wiedzy przez naszych pracowników, możemy systematycznie rozwijać i budować naszą firmę – w szczególności od strony biznesowej.

 

Odpowiedzialność

Naszą codzienną pracę i realizację obowiązków opieramy na wspólnym zaufaniu, które od samego początku działania firmy jest dla nas podstawową zasadą współpracy. W ten sposób każdy uczy się samodzielności i pełnej odpowiedzialności za powierzone mu zadania – przede wszystkim w stosunku do klientów.

 

Otwartość

Stawiamy na szczerość i swobodę wyrażania konstruktywnych opinii w każdej sprawie. Każdy może przedstawić swoje pomysły lub sugestie podnoszące efektywność funkcjonowania firmy bezpośrednio wszystkim członkom Zarządu.

Opinie naszych pracowników dotyczące każdego aspektu firmy mają dla nas największą wartość. To  dzięki nim wiemy, że zmierzamy we właściwym kierunku.

Zdecydowana większość kadry kierowniczej naszej firmy pochodzi z awansu wewnętrznego. Każdy nowy wakat na stanowisku kierowniczym, w pierwszej kolejności próbujemy obsadzić z rekrutacji wewnętrznej i awansu pracowników.

 

Zaangażowanie

Dla nas każdy klient jest tym najważniejszym i w realizację jego zlecenia wkładamy maksimum naszego czasu, wiedzy i kompetencji. To co robimy to nasza pasja, dlatego zawsze dajemy z siebie więcej niż inni.

 

Zespół

Jesteśmy przekonani, że tylko atmosfera wzajemnego szacunku i uczciwości pozwala na zbudowanie efektywnego i zgranego zespołu, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem – zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Od samego początku wierzyliśmy, że potęgę można zbudować tylko w zespole.

 

Rzetelność

W każdej sytuacji staramy się postępować właściwie, dlatego działamy z godnie z literą prawą. Dotrzymujemy danego słowa i każdego traktujemy jak tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

 

Jeśli wyznajesz te same wartości – dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy patronem kierunku

TRANSPORT, SPEDYCJA, LOGISTYKA

na WSAiB w Gdyni

Misją Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego jest nowoczesne i profesjonalne kształcenie kadry menedżerskiej z zakresu zarządzania, finansów, administracji, prawa, bezpieczeństwa wewnętrznego oraz logistyki. Wymiana doświadczeń i współpraca z ośrodkami akademickimi oraz podmiotami życia gospodarczego przyczynia się do rozwoju WSAiB jako instytucji nowoczesnej, uwzględniającej w swojej ofercie zarówno potrzeby rynku, jak i zainteresowania studentów. W związku ze współpracą nasi dyrektorzy dzielą się swoją wiedzą ze studentami i prowadzą zajęcia.

WSAiB
VGL Group all rights reserved 2015