O nas

Jesteśmy czołowym polskim operatorem logistycznym. Od 2000 roku w branży TSL budujemy nowoczesną firmę na solidnych fundamentach doświadczenia. Zatrudniamy ponad 550 pracowników w  szesnastu oddziałach w Polsce i za granicą. Generujemy przychody na poziomie 630 mln zł rocznie, pozostając przy tym partnerem dla małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji. VGL Group jest holdingiem skupiającym jednostki działające w ramach czterech dywizji:

VGL Group Portfel Usług

Historia

Poznaj genezę VGL Group:

historia

Kadra zarządzająca

Nasza kadra zarządzająca to ludzie z doświadczeniem i pasją,
eksperci w swojej dziedzinie, od lat w branży TSL.

 

Anna Rączkiewicz

Anna Rączkiewicz

CEO Sea – Air – Rail

Marek Ładzikowski

Marek Ładzikowski

CEO Road

Paweł Todorow

Paweł Todorow

CCO Sea – Air – Rail

Paweł Gizicki

Paweł Gizicki

CFO

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

HR Director

Partnerzy

Doceniamy istotę budowania wzajemnych relacji biznesowych. Naszymi partnerami zostają najlepsi, firmy wyróżniające się innowacyjnym podejściem do biznesu oraz oferujące usługi najwyższej jakości. Poszukujemy potencjalnych wspólników do stabilnej i długotrwałej współpracy.

Miejsce dla Twojej firmy
Napisz do nas

Misja i Wizja

Poznaj Naszą misję i wartości

NASZA MISJA

WE LOOK FURTHER, WE SEE MORE, WE DELIVER BETTER

Patrzymy Dalej

Patrzymy dalej,
w oparciu o naszą fachową wiedzę i doświadczenie potrafimy przewidywać rozwój wydarzeń i oferować klientom optymalne rozwiązanie.

Widzimy więcej

Widzimy więcej,
ponieważ to co robimy jest naszą pasją i zawsze dajemy z siebie więcej niż inni.

Dostarczamy Pewniej

Dostarczamy pewniej,
bo niezawodność, bezpieczeństwo i przejrzystość to wspólny mianownik wszystkich oferowanych przez nas usług.

NASZE WARTOŚCI

GROWTH – WZROST, ROZWÓJ, INNOWACYJNOŚĆ

Wiedza, którą posiadamy i sposób w jaki działamy dzisiaj, jutro mogą być już niewystarczające, aby wygrać rywalizację z konkurentem. Dlatego tak ważne jest, abyśmy szukali rozwiązań nie tylko na dziś, ale też dostrzegali możliwości, które pozwolą firmie wyprzedzić zmieniający się rynek i zapewnić jej ciągły wzrost.

rozwoj

RESPONSIBILITY – ODPOWIEDZIALNOŚĆ, GOSPODARNOŚĆ

Ważne jest abyśmy dobrze rozumieli sytuację firmy w szerokim kontekście biznesowym. Dzięki temu będziemy dokonywali właściwej oceny możliwości rozwoju firmy i zespołu poprzez dostrzeganie potencjalnych szans oraz ograniczeń. Rozumiemy trendy rynkowe i umiejętnie je wykorzystujemy do rozwoju biznesu. Racjonalnie podchodzimy do wydatków i ze szczególną uwagą dbamy o koszty.

odpowiedzialnosc

OPENNESS – OTWARTOŚĆ, GOTOWOŚĆ DO ZMIAN

Gotowość do zmian sprawia, że działamy szybko, ale też strategicznie. Jesteśmy otwarci na potrzeby biznesu, współpracowników i klientów oraz sprawnie reagujemy na ich potrzeby.

otwartosc

WORK HARD – ZAANGAŻOWANIE, POŚWIĘCENIE

Prezentujemy silne nastawienie na sukces organizacji i budowanie jej mocnej pozycji na rynku, a także tworzenie ambitnych celów dla siebie i zespołu oraz dążenie do ich realizacji. Dostrzegamy nowe możliwości biznesowe i skutecznie je wykorzystujemy do budowania wzrostu i przewagi konkurencyjnej firmy przy jednoczesnym przestrzeganiu wartości firmy.

zaangazowanie

TEAM – ZESPÓŁ, JEDNA FIRMA

Intensywność kontaktów jaka charakteryzuje współczesny świat wymaga od nas stosowania stylu, który pozwala wykorzystywać potencjał istniejących w tym świecie więzi.

zespol

HONESTY – RZETELNOŚĆ, FACHOWOŚĆ, UCZCIWOŚĆ

Jesteśmy fachowcami, którzy wykorzystują swoje umiejętności, aby zmieniać i poprawiać organizację w sposób uczciwy, ale ważny. Z namysłem rozważamy odczucia innych wraz z innymi czynnikami w procesie podejmowania słusznych dla firmy decyzji.

rzetelnosc

Działania CSR

Rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu jako istotny element strategii rozwoju firmy. Zarządzając nowoczesnym biznesem, dążymy do tego aby nasza polityka CSR była przyjazna i konsekwentna, z uwzględnieniem czynników społecznych i pracowniczych. Chcemy łączyć zaangażowanie społeczne z pasją do sportu i wspieraniem tych najmniejszych.
VGL Group all rights reserved 2017