O nas

Jesteśmy czołowym polskim operatorem logistycznym. Od 2000 roku w branży TSL budujemy nowoczesną firmę na solidnych fundamentach doświadczenia. Zatrudniamy ponad 400 pracowników w piętnastu oddziałach w Polsce i za granicą. Generujemy obroty na poziomie 388 mln zł rocznie, pozostając przy tym partnerem dla małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji. VGL Group jest holdingiem skupiającym jednostki działające w ramach czterech dywizji:

vgl_group_schemat

Historia

Poznaj genezę VGL Group:

historia

Kadra zarządzająca

Nasza kadra zarządzająca to ludzie z doświadczeniem i pasją,
eksperci w swojej dziedzinie, od lat w branży TSL.

f01

Marcin Gruchała

CEO

f02

Grzegorz Dobkowski

CEO

f03a

Paweł Gizicki

CFO

f07a

Marek Ładzikowski

Board Member
Road Freight

f04a

Paweł Todorow

Board Member
Sea & Air Sales

f10a

Anna Rączkiewicz

Board Member
Operations & Supply Chain

jankowska

Katarzyna Jankowska

HR Director

Partnerzy

Doceniamy istotę budowania wzajemnych relacji biznesowych. Naszymi partnerami zostają najlepsi, firmy wyróżniające się innowacyjnym podejściem do biznesu oraz oferujące usługi najwyższej jakości. Poszukujemy potencjalnych wspólników do stabilnej i długotrwałej współpracy.

Miejsce dla Twojej firmy
Napisz do nas

Działania CSR

Rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu jako istotny element strategii rozwoju firmy. Zarządzając nowoczesnym biznesem, dążymy do tego aby nasza polityka CSR była przyjazna i konsekwentna, z uwzględnieniem czynników społecznych i pracowniczych. Chcemy łączyć zaangażowanie społeczne z pasją do sportu i wspieraniem tych najmniejszych.
VGL Group all rights reserved 2015