Home / Artykuły Eksperckie
Artykuły Eksperckie Sztafeta EMPLOYER BRANDINGOWA – felieton
Z rozumieniem terminu Employer Branding bywa różne i można pogubić się w gąszczu przeróżnych definicji -  dla niektórych to budowanie wizerunku pracodawcy, inni twierdzą, że jest to element budowania wizerunku marki, ale dopiero ostatni utożsamiają go z Pracownikami. A gdzie leży prawda?  
Artykuły Eksperckie Konkurencyjność w transporcie morskim
Konkurencyjność transportu morskiego w ostatnich latach, a nawet miesiącach znacznie się zmieniła i uległa znaczącej intensyfikacji. Niewątpliwie mamy przyjemność być świadkami fascynujących zmian na rynku frachtu morskiego.
Artykuły Eksperckie Ewolucja technologiczna w zarządzaniu łańcuchem dostaw
Bez podstawowych danych dotyczących faz łańcucha dostaw, jak i jego uczestników, próba zarządzania sercem operacyjnej działalności przedsiębiorstwa jest skazana na porażkę. Jak jej uniknąć i zyskać przewagę rynkową w dobie globalizacji i warunkach nieustającej megakonkurencji? Szukając odpowiedzi otwórz oczy – rewolucja dzieje się teraz.
Artykuły Eksperckie Wyzwania rekrutacyjne w branży TSL – jak je pokonać?
Przedsiębiorcy z branży TSL na dobre rozpoczęli rekruterski wyścig zbrojeń w walce o potencjalnych kandydatów do pracy. Przystąpić do niego czy skierować swoje działania w innym kierunku?
Artykuły Eksperckie Wymiana handlowa z Dalekim Wschodem – trendy i prognozy
Nowy Jedwabny Szlak zaczyna się krystalizować i wskazuje na to wiele danych - rośnie liczba połączeń z Chin do miast europejskich, równoważy się ich ilość w obu kierunkach. Co to oznacza dla firm realizujących wymianę handlową z Dalekim Wschodem?
Artykuły Eksperckie Konsekwencje Brexitu dla branży automotive
Branża automotive jako jeden z wiodących segmentów w gospodarce Wielkiej Brytanii jest narażona na szczególnie przykre konsekwencje Brexitu. Jakie scenariusze są możliwe?
Artykuły Eksperckie Producent i załadowca
Zapraszamy do lektury komentarza eksperckiego, w którym nasz ekspert porusza tematykę specyfiki potrzeb firm produkcyjnych, problemów w transporcie oraz omawia rozwiązania dostępne dla tego sektora.
Artykuły Eksperckie Nowe standardy w Logistyce Kontraktowej
Dzielimy się naszą wiedzą o potencjale rozwoju logistyki kontraktowej w Polsce, wyzwaniach związanych z nowymi standardami obsługi klientów w tym obszarze oraz najczęstszych błędach we współpracy z operatorem logistycznym.
 
POKAŻ WIĘCEJ